Kinas / Kūryba / Muzika / Poezija / Šokis / Sportas / Vasaros (open air)


Pabradė

VAROM! summer fest'15

Trankus, pašėlęs, atsipalaidavęs, kokybiškas ir …blaivus festivalis! Net jei ir skamba neįtikėtinai – tai yra tiesa!

Birželio 26-28 d. „VAROM!“ vasaros festivalio organizatoriai kviečia kartu kurti naują pramogų pasaulio tradiciją – linksmintis taip, kaip retai kada pasitaiko proga! „VAROM!“ entuziastų komanda kviečia į neįtikėtiną trijų dienų ir dviejų ilgų naktų prie pailgio ežero šventę: „Prižadame visus festivalių atributus ir dar daugiau: daug kokybiškos „gyvos“ ir elektroninės muzikos, meno erdves, gausybę dirbtuvių, saviraiškos užsiėmimų ir interaktyvios veiklos, šokių pamokų, kvalifikuotų lektorių paskaitų, ypatingas erdves vaikams ir nevaržomas aktyvias pramogas. Tačiau atmosfera čia bus ypatinga – sąmoninga ir tikra – kad namo parsivežtumėte pilną glėbį tikrų įspūdžių ir pasisemtos energijos! “

Praėję VAROM! Renginiai ir festivaliai sulaukė ypatingo dėmesio, pasak organizatorių, jų festivalis stipriai išsiskyrė iš festivaliais pripildytos Lietuvos pramogų rinkos ir sulaukė stipraus palaikymo tiek iš lankytojų, tiek iš garsiausių šalies muzikantų – publiką linksmintis blaiviai ragino Jurgis Didžiulis, Algirdas Kaušpėdas („Antis“), Aistė Smilgevičiūtė, Markas Palubenka ir kiti kokybiška muzika garsėjantys atlikėjai. „Šiemet gerai muzikai taip pat skirsime didelį dėmesį, kaip ir visoms kitoms pramogoms, kurios atskirose, mažiausiai penkiose erdvėse virte virs nuo ryto iki vakaro tam, kad kiekvienas rastų sau tinkamiausią veiklą ir, tikime, krūvą naują draugų,“ – organizatoriai pabrėžia, jog šis projektas – nekomercinis ir skirtas absoliučiai visiems – barjerai nekuriami dress code'ais, face control‘ais ar amžiaus cenzais.

Nuo blaivių ir sparčiai išpopuliarėjusių vakarėlių Vilniuje 2013 m. pradžioje startavę organizatoriai tikina, jog rengia pramogas taip, kaip patys norėtų linksmintis, ir šis receptas pasirodęs tinkantis gausybei „VAROM!“ dalyvių – kartu kuriama erdvė be baimės išreikšti save, laužyti standartus ir jaustis laisvai: „Ypatingai džiaugiamės, jog šių metų šventė įvyks unikalioje Pabradės miškų apsuptoje vietoje, kur galėsime mėgautis visais vasariškos gamtos teikiamais malonumais ir tris dienas gyventi savo norimu ritmu, toli palikus visus rūpesčius ir reikalus!

„VAROM!“ summer fest’15 – bus panaudota visa sukaupta patirtis ir daug dėmesio skirsime kiekvienam iš jūsų. Rengiame jaukų, blaivų ir spalvotą festivalį. Meno erdvėje nuolatos vyks kūrybinės dirbtuvės, atskira scena rengiama interaktyviems užsiėmimams, mankštoms bei šokiams, kurių žingsnelių ir subtilybių mokysimės kartu. Potyrių erdvė patenkins gilesnių patyrimų ieškančius, kuriems bus skirti ir jogos bei meditacijos užsiėmimai, galingųjų gongų garsų sesijos.

Mažiausieji ras sau skirtą erdvę su vaikiškais darbelių užsiėmimais, spalvomis, žaidimais ir užkrečiančia nuotaika Paskaitas ir praktinius mokymus apie psichologiją, sėkmės principus, sveiką gyvenseną, darnius santykius, mitybą žinių erdvėje ves patyrę lektoriai. Labiausiai pašėlusiems dalyviams ruošiama „Bepročių erdvė", už kurios ribų liks stereotipai ir kompleksai! Ir visa tai tik dalis to, kas sukurs jaukią ir „savą“ atmosferą, leis ne tik išsišėlti, bet ir atsipalaiduoti, sužinoti, pailsėti ir visa tai jau šią vasarą, nuostabioje gamtoje, ypatingame festivalyje – „VAROM!“

Festivalio bilietais prekiaus www.bilietupasaulis.lt. Jokių papildomų mokesčių – nei už palapinės statymą, nei už automobilio stovėjimą – nebus! „VAROM!“ summer fest'15 – birželio 26-28 d., prie Pailgio ežero. Ilgos naktys prie pailgio ežero! Kad būtų ką atsiminti!

Pailgio ežeras
Kaina
20 EUR
Renginio vieta
Pailgio ežeras
Daugiau informacijos rasite
www.varomparty.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietupasaulis.lt

Panašūs festivaliai