Muzika


Klaipėda

Vakarų Lietuvos krašto dainų šventė

2012 m. birželio 10 diena Klaipėdoje rengiama Vakarų Lietuvos krašto dainų šventė, skirta pirmosios Mažosios Lietuvos lietuvių dainų šventės 85-čiui, kompozitoriaus Stasio Šimkaus 125-čiui bei Klaipėdos miesto jubiliejui paminėti.

Šie metai yra reikšmingi Vakarų Lietuvos krašto dainų švenčių, o ir visos Lietuvos kultūros istorijai. Dainų švenčių kelias tampriai susietas su mūsų tautos keliu į laisvą, taurią ir dvasiškai stiprią Lietuvą. Šios istorinės datos reikšmingos kiekvienam mūsų, tai paskatino Klaipėdos miesto chorinę bendriją "Aukuras" imtis iniciatyvos kuo platesniam šių istorinių įvykių paminėjimui - 2012 m. birželio mėn. 10 diena surengiant dainų šventę. Džiaugiamės, jog ši iniciatyva sulaukė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos bei respublikinių institucijų pritarimo. Dainų šventės organizatoriai ir rengėjai yra Klaipėdos miesto chorinė bendrija "Aukuras", kartu su Lietuvos Liaudies kultūros centru, Lietuvos chorų sąjunga. Lietuvos Respublikos kultūros ministerija šią dainų šventę įtraukė į prioritetinių Lietuvos kultūros renginių sąrašą.

Į Dainų šventę ketiną atvykti per 4000 vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų chorai, šokėjai, liaudies instrumentų orkestrai ir ansambliai ne tik iš Vakarų Lietuvos krašto, bet ir iš visos Lietuvos. Dainų šventės renginiai:

15,45 val. - Klaipėdos karilionų koncertas ir iškilminga eisena nuo Liepų gatvės;

17,00 val. - Dainų šventės koncertas Klaipėdos vasaros estradoje.

Ši Vakarų Lietuvos krašto dainų šventė prisideda prie Klaipėdos miesto jubiliejinių 760-mečio renginių.

Vasaros estrada
Kaina
Įėjimas nemokamas
Renginio vieta
Vasaros estrada

Panašūs festivaliai

 • ravana'14

  ravana'14

  o, tie elniai... jau keletą metų vykdomas projektas ravana gili elektronika. smagus senų ir būsimų draugų susibėgimas

  Plačiau

 • FiDi 46

  FiDi 46

  FiDi, Fiziko Diena – tai didžiausia lietuvoje studentiška šventė, vykstanti kiekvieną pirmąjį balandžio šeštadienį, jau 46-erius metus. Tai šventė, kurios atitikmens nerastume visame pasaulyje.FiDi yra radikalios saviraiškos įrankis

  Plačiau

 • Gatvės muzikos diena 2014

  Gatvės muzikos diena 2014

  MD – tai šventė, vienijanti visus, kalbančius universaliausia kalba pasaulyje – muzikos kalba. Šią dieną muzika mėgaujasi visi nepaisant amžiaus, socialinės padėties, profesijos, gyvenamosios vietos ar kokių nors kitų apribojimų. Į gatves, kiemus, skverus ir a...

  Plačiau