Muzika / Senieji amatai


Šiauliai

V TARPTAUTINIS FOLKLORO KONKURSAS-FESTIVALIS "SAULĖS ŽIEDAS"

Tarptautinis folkloro konkursas-festivalis "Saulės žiedas" Šiauliuose ir Šiaulių krašte vyksta nuo 2005 m.

Renginys yra įtrauktas į IOV – Tarptautinės liaudies meno organizacijos (prie UNESCO) ir tarptautinių šokių festivalių federacijos (FIDAF) renginių sąrašą ir yra vienas didžiausių regiono kultūrinių įvykių.

2013 m. festivalyje koncertuos atlikėjai iš 9 užsienio šalių (Ispanijos, Puerto Riko, Rumunijos, Čekijos, Lenkijos, Serbijos, Bulgarijos, Moldovos, Turkijos) ir Lietuvos. Konkursas-festivalis šiemet skiriamas Šiaulių miesto 777-ajam gimtadieniui, Lietuvos tarmių metams ir Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai pažymėti.

Konkursą-festivalį "Saulės žiedas" organizuoja VO "Baltų centras", Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių universitetas, Šiaulių kultūros centras, Šiaulių turizmo informacijos centras.

Šiauliai, Šiaulių apskritis
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Šiauliai, Šiaulių apskritis
Daugiau informacijos rasite
www.saulesziedas.su.lt

Panašūs festivaliai

 • Stebuklas 2013

  Stebuklas 2013

  Tikėdami, kad pavasaris šiemet vis dėlto ateis, Lietuvos šokių muzikos gerbėjai jau gali ryškiai pasižymėti datą vasaros kalendoriuje. Pernai tūkstančius kūnų iki paskutinio prakaito lašo išsunkusi įspūdingoji šokių muzikos naktis "Stebuklas" rugpjūčio 2-ąją s...

  Plačiau

 • Vandens karnavalas

  Vandens karnavalas

  Zarasiškiai kviečia nerti į Zarasus Paskutinį liepos savaitgalį. Tris dienas mėgautis ir nardyti po Zarasus festivalyje "Vandens karnavalas"

  Plačiau

 • bikeXdream

  bikeXdream

  „Bike X Dream“ yra „keliaujantis“ motociklų mylėtojų festivalis.

  Plačiau