Muzika / Senieji amatai


Šiauliai

V TARPTAUTINIS FOLKLORO KONKURSAS-FESTIVALIS "SAULĖS ŽIEDAS"

Tarptautinis folkloro konkursas-festivalis "Saulės žiedas" Šiauliuose ir Šiaulių krašte vyksta nuo 2005 m.

Renginys yra įtrauktas į IOV – Tarptautinės liaudies meno organizacijos (prie UNESCO) ir tarptautinių šokių festivalių federacijos (FIDAF) renginių sąrašą ir yra vienas didžiausių regiono kultūrinių įvykių.

2013 m. festivalyje koncertuos atlikėjai iš 9 užsienio šalių (Ispanijos, Puerto Riko, Rumunijos, Čekijos, Lenkijos, Serbijos, Bulgarijos, Moldovos, Turkijos) ir Lietuvos. Konkursas-festivalis šiemet skiriamas Šiaulių miesto 777-ajam gimtadieniui, Lietuvos tarmių metams ir Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai pažymėti.

Konkursą-festivalį "Saulės žiedas" organizuoja VO "Baltų centras", Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių universitetas, Šiaulių kultūros centras, Šiaulių turizmo informacijos centras.

Šiauliai, Šiaulių apskritis
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Šiauliai, Šiaulių apskritis
Daugiau informacijos rasite
www.saulesziedas.su.lt

Panašūs festivaliai

 • Grand HALLOWEEN Carnival

  Grand HALLOWEEN Carnival

  Vartai, skiriantys šį ir anapusinį pasaulius, su trenksmu atsivers Vilniuje, Spalio 31 dieną, didžiausiame elektroninės muzikos renginyje Lietuvoje GRAND HALLOWEEN CARNIVAL, priversiančiame kukliai gūžtis net ir mirusiųjų pasaulio galinguosius.

  Plačiau

 • Live Camp'16

  Live Camp'16

  Akustinių gitarų festivalis

  Plačiau

 • "No Hate Speech Movement" (Judėjimas be neapykantos)

  "No Hate Speech Movement" (Judėjimas be neapykantos)

  Maloniai kviečiame į "Myliu Panda" draugystės kelio eiseną skirtą skatinti draugiškumą, artumą bei toleranciją, kuri bus organizuojama pirmą kartą Kaune, todėl labai skatiname visus aktyviai dalyvauti ir prisidėti prie šio gražaus renginio organizavimo

  Plačiau