Muzika / Senieji amatai


Šiauliai

V TARPTAUTINIS FOLKLORO KONKURSAS-FESTIVALIS "SAULĖS ŽIEDAS"

Tarptautinis folkloro konkursas-festivalis "Saulės žiedas" Šiauliuose ir Šiaulių krašte vyksta nuo 2005 m.

Renginys yra įtrauktas į IOV – Tarptautinės liaudies meno organizacijos (prie UNESCO) ir tarptautinių šokių festivalių federacijos (FIDAF) renginių sąrašą ir yra vienas didžiausių regiono kultūrinių įvykių.

2013 m. festivalyje koncertuos atlikėjai iš 9 užsienio šalių (Ispanijos, Puerto Riko, Rumunijos, Čekijos, Lenkijos, Serbijos, Bulgarijos, Moldovos, Turkijos) ir Lietuvos. Konkursas-festivalis šiemet skiriamas Šiaulių miesto 777-ajam gimtadieniui, Lietuvos tarmių metams ir Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai pažymėti.

Konkursą-festivalį "Saulės žiedas" organizuoja VO "Baltų centras", Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių universitetas, Šiaulių kultūros centras, Šiaulių turizmo informacijos centras.

Šiauliai, Šiaulių apskritis
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Šiauliai, Šiaulių apskritis
Daugiau informacijos rasite
www.saulesziedas.su.lt

Panašūs festivaliai

 • MINI MIESTO festivalis "ŽIBINTAS"

  MINI MIESTO festivalis "ŽIBINTAS"

  Miesto festivalis, apšviesiantis vasarišką Vilniaus dangų dar negirdėtais ir nostalgiškais muzikiniais garsais

  Plačiau

 • Žagarės vyšnių festivalis

  Žagarės vyšnių festivalis

  Žagarės festivalis kasmet įgyja vis svaresnį pripažinimą Lietuvoje, sulaukia vis gausesnės publikos ir užsienio svečių. Tai liudija labai iškalbingi faktai: 2010 m. Žagarės vyšnių festivalis pripažintas sėkmingiausiu šalyje nekomerciniu turizmo rinkodaros proj...

  Plačiau

 • Mėnuo Juodaragis XVII

  Mėnuo Juodaragis XVII

  Unikalus, nepriklausomas šiuolaikinės baltų kultūros ir alternatyvios muzikos festivalis, pristatantis pagoniškosios tradicijos palikimą, neo-folkloro kryptis ir post-moderniosios kūrybos avangardą

  Plačiau