Vasaros (open air)


Vilnius

V Tarptautinis fejerverkų festivalis "Vilniaus fejerija 2013"

Fejerverkų festivalis "Vilniaus fejerija 2013" Pakelkime akis į dangų ir atverkime širdis muzikai! V jubiliejinis tarptautinis fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA 2013 Jus pasveikins rugsėjo 21 d. (šeštadienį) Vilniaus Vingio parke!

Fejerverkų festivaliai VILNIAUS FEJERIJA tai – Lietuvoje analogų neturintys renginiai, kurie žiūrovų nepalieka abejingų. Festivalio konkursinėje programoje dalyvaus profesionalios pirotechnikų komandos, prieš tai buvusių keturių festivalių nugalėtojos iš LATVIJOS (Fire art), LENKIJOS (Grom zbig), KROATIJOS (Mirnovec), LENKIJOS (S-Piro). Kiekvienos pirotechnikų komandos muzikinį fejerverką sudarys trys dalys: pirmojoje komandos kurs fejerverką pagal tą pačią muziką ir naudos tik privalomų spalvų pirotechnikos efektus. Ši rungtis žiūrovams parodys, kaip fejerverkų meistrai interpretuoja esant vienodoms sąlygoms. Antrojoje – kiekviena komanda parodys fejerverką pagal muziką, atspindinčią šalies nacionalinį savitumą, o trečiojoje – fejerverkų programa pagal laisvai pasirinktą muziką.

Vakarą vainikuos Lietuvos pirotechnikos ir fejerverkų profesionalų įmonės BLIKAS parodomasis fejerverkas. Fejerverkai ar kitokie pirotechnikos efektai yra tapę daugelio renginių akcentu ar kulminacija. Festivalio programos esmė – galybė meniškai pagal muziką atliekamų fejerverkų. Vilniaus Vingio parkas – tai puiki fejerverkams stebėti erdvė. Tokiame unikaliame renginyje apsilankyti būtina

Į fejerverkų festivalį siūlome pasikviesti savo įmonės darbuotojus arba klientus. Siūlome įvairaus dydžio erdves, kuriose svečiai galėtų pabendrauti, pasivaišinti ir patogiai stebėti renginį. Prisijunk prie "Tiketos" klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – "Tiketos" kasose arba e. bilietus internetu.

Tam, kad šilčiau jaustumėtės rudenišką Rugsėjo 21 d. vakarą Jums vietoje sėdėti neleis legendinė grupė BIPLAN!!! "Biplan" yra viena populiariausių Lietuvos lengvojo roko grupių. 4 vaikinų: Makso, Artiomo, Olego ir Aleksandro muzikos ir dainų garsai jau beveik 20 metų skamba Lietuvos padangėje.Pirmasis jų albumas vadinosi "Banzai", o po jo sekė eilė kitų, tarp kurių buvo ir tokios populiarios dainos, kaip "Aš nusikirpsiu trumpai plaukus", "Anzelmutė", "Seksodromai" ir "Amore".

Vilniaus Vingio parkas
Kaina
35,00 - 80,00 Lt
Renginio vieta
Vilniaus Vingio parkas
Daugiau informacijos rasite
www.fejerija.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Panašūs festivaliai