Muzika / Vasaros (open air)


Zarasai

Tundra'13

Šią vasarą prisiekusių festivalininkų kalendoriuje ryškiai apibrauktas išskirtinis renginys - 10-asis alternatyvios elektroninės muzikos festivalis TUNDRA. Į gimtadienį kviečiami ir jame laukiami visi - tiek senieji draugai, pamilę festivalį jau pačioje jo gyvavimo pradžioje, tiek naujai atrasti bičiuliai, vertinantys kokybišką muziką ir nuostabią gamtą.

Kaip ir kelerius pastaruosius metus, šventę priglobs ypatingai gražus Zarasų rajone esančio ežero pusiasalis. O suteikdami galimybę sudalyvauti visiems norintiems, festivalio organizatoriai renginio datą perkėlė iš tradicinio su Karaliaus Mindaugo karūnavimo švente sutampančio savaitgalio į artimesnį vidurvasariui, tad TUNDRA'13 įvyks liepos 11-14 d. 

Šių metų TUNDROS muzikinėje ir dienos veiklų programose atsispindės marga jos istorija. Pastebimai išaugęs ir išgražėjęs festivalis - ne tik ištikimas šaknis jau įleidusioms savo tradicijoms, bet ir išlieka drąsus bei entuziastingas. Kiekvienais metais elektromelomanai TUNDROS programoje gali rasti ne tik šviežių talentų, bet ir pasaulyje jau pripažintų autoritetų pasirodymus, o jubiliejiniame atlikėjų sąraše be intriguojančių naujų veidų ir vardų, išvysite ir tuos, kurie per pastarąjį dešimtmetį TUNDROS lankytojams padovanojo pačius įsimintiniausius ir daugiausiai publikos susižavėjimo sulaukusius pasirodymus. Kas jie tokie - festivalio organizatoriai kol kas neatskleidžia, tačiau aišku viena - draugėn susiburs visų 10 metų geriausieji. 

Kaip ir kasmet, be muzikinės dalies TUNDRA pasiūlys ir daugybę įvairių dienos veiklų, paskaitų, menų dirbtuvių bei pasirodymų, o atsipalaidavimą nuo miesto pavargę festivalininkai atras gaiviame miško pavėsyje bei švariuose ežero paplūdimiuose. 

Dalyviai:

The ORB Soundsystem [Big Life / Island / Deviant / Badorb.com / Kompact] UK

"Phantom Others - Showcase" reikia irasyti po "DJ Gold aka Gold Dubs [V Recordings / Sub Slayers / Congo Natty] UK

Deadbeat [Wagon Repair / BLKRTZ / ~scape / Echocord] CA

Perc [Perc Trax / Kompakt / Ovum / Stroboscopic Artefacts / Drumcode / CLR] UK

Daimon & Pagalve [Techstylism] LT

DJ Gold aka Gold Dubs [V Recordings / Sub Slayers / Congo Natty] UK

Intakz [Eternia Music / Soundium X] LT

Braindrop [Omveda Records] IN

Avara [Blue Hour Sounds] FIN

Shane Gobi [Alchemy Records] ZA

Kikx [Purpple Hexagon Records] IT

Ministry of Echology meets Eazystyle LT

VOODOO TAPES [Aquietbump] IT

Para [Aquietbump] IT

Dubenėlis LT

Zarasų rajonas, Duburys, Antazanės seniūnija, pusiasalis
Kaina
Nuo 88 Lt
Renginio vieta
Zarasų rajonas, Duburys, Antazanės seniūnija, pusiasalis
Daugiau informacijos rasite
www.tundrafestival.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietai.lt

Taip pat skaitykite

 • TUNDRA’13 : Draustinio tyrinėjimas

  prieš 6 metus

  TUNDRA’13 : Draustinio tyrinėjimas

  Tokiais metais kaip 2013, tokią vasarą kaip ši, Dūburio ežero pusiasalyje, buvo Tundra – elektroninės muzikos festivalis po atviru dangumi ant žemės aplink vanduo. Lietuvoje, vėsiojo vidutinių platumų klimato juostoje, Tundra atsitinka...

  Plačiau

 • Tundra 2013: fotoreportažas

  prieš 6 metus

  Tundra 2013: fotoreportažas

  Alternatyvios muzikos festivalis „Tundra 2013“ drebinęs visą ilgąjį savaitgalį jungia stop‘ą ir su nekantrumu verčia laukti ir tikėtis vienuoliktojo. Keturios pagrindinės muzikos scenos : „Techno kalnas“, &...

  Plačiau

Panašūs festivaliai