Muzika


Tėvo gitara'14

Tarptautinis gyvo roko festivalis "Tėvo gitara" jau 9-ąjį kartą pasiruošęs sudrebinti Rokiškį. Gegužės 31d. 19 h. lauksime visų, norinčių pasisklausyti gyvos roko muzikos, Rokiškio kultūros centro aikštėje. Tikime, kad šiais metais gyvosios muzikos entuziastus dar kartą ir dar labiau nustebinsime kokybišku roko muzikos skambesiu Rokiškyje. Augdamas festivalis keitėsi, bet tikslas išliko tas pats – skatinti klausytoją pažinti kokybišką roko muziką, skatinti grupių kūrybinį aktyvumą, išryškinti ir palaikyti naujus, perspektyvius kolektyvus.

Festivalio šūkis: "Tėvo gitara – įkvepiančio roko festivalis". "Tėvo gitara'14" – gyvos muzikos invazija, gegužės 31 dieną užkariaujanti ne tik visą Rokiškį, bet ir visą Lietuvą. Tai išskirtinė proga pasiklausyti net 7 grupių iš Lietuvos ir Latvijos, kurios atlieka savo kūrybos roko muziką. Festivalyje laukia įvairios kūrybinės laboratorijos bei žaidimai ir konkursai. "Tėvo gitara'14" tikrai nepaliks abejingų.

Plačiau apie festivalį ; 

Rokiškio dvaro rūmų parkas
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Rokiškio dvaro rūmų parkas
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Panašūs festivaliai

 • Rafta 2014

  Rafta 2014

  Nemokamas akustinės/elektroninės muzikos festivalis Kuršių Marių viduryje ant plūduriuojančios scenos

  Plačiau

 • Mėnuo Juodaragis XVII

  Mėnuo Juodaragis XVII

  Unikalus, nepriklausomas šiuolaikinės baltų kultūros ir alternatyvios muzikos festivalis, pristatantis pagoniškosios tradicijos palikimą, neo-folkloro kryptis ir post-moderniosios kūrybos avangardą

  Plačiau

 • Vilniaus festivalis 2018

  Vilniaus festivalis 2018

  Istorinių ir modernių pasaulinės kultūros vertybių propagavimo festivalis

  Plačiau