Muzika


Visaginas

Tarptautinis Visagino Country festivalis 2016

Festivalis „Visagino country“ gyvuoja nuo 1991 metų. Vienas didžiausių kantri muzikos festivalių Rytų Europoje kasmet vyksta rugpjūtį ant vaizdingo ežero kranto įsikūrusiame Visagino mieste.

Festivalyje dalyvauja Lietuvos bei užsienio kantri muzikos atlikėjai, jo metu skamba gyvai atliekama, įvairių žanrų kantri muzika: country rock, folk country, rockabilly, blue grass ir kt.

23-čiajame festivalyje pasirodysiantys atlikėjai: Carlton Moody (JAV) Kevin Buckley & the Yee-Haw band (Prancūzija) "Nashville" (Austrija) "Fira" (Ukraina) "Country Hell" (Rusija) Julian Summers(Kanada) "Whiskey river" (Lenkija) "Flame &The Rolltones" (Latvija) Virgis Stakėnas (Lietuva) "CCR Tribute LT" (Lietuva) - Aleksandro Belkino projektas.

Festivalio g. 11 A, Visaginas
Kaina
6-16 EUR
Renginio vieta
Festivalio g. 11 A, Visaginas
Daugiau informacijos rasite
visaginocountry.lt
Bilietų pirkimo puslapis
bilietai.lt

Panašūs festivaliai

 • Tundra'13

  Tundra'13

  Į gimtadienį kviečiami ir jame laukiami visi - tiek senieji draugai, pamilę festivalį jau pačioje jo gyvavimo pradžioje, tiek naujai atrasti bičiuliai, vertinantys kokybišką muziką ir nuostabią gamtą

  Plačiau

 • Daubos Griaucmas

  Daubos Griaucmas

  Pernai skėlęs didelę siautulio bangą, trenktasis ir griausmingasi vasaros festivalis "Daubos Griaucmas" grįžta

  Plačiau

 • Bardų festivalis "Akacijų alėja"

  Bardų festivalis "Akacijų alėja"

  "Akacijų alėja" - naujos, visai kitokios kokybės festivalis. Tai ne tik muzikos ir poezijos reginys, bet ir pirmoji šalyje tokio masto sueiga, reiškinys šalies kultūros žemėlapyje ir kalendoriuje.

  Plačiau