Kinas


Vilnius

Tarptautinis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis

Tarsi matytum save tą patį, bet vis kitą. Tarsi save iš naujo pažintum kituose. ŠIS JAUSMAS NEAPLEIS TAVĘS ŠIEMET PER VDFF12! Šiemet festivalis vyks rugsėjo 20–30 dienomis, tradiciškai "Skalvijos: kino centre ir kino teatre "Pasaka".

VDFF’12 ragins pažvelgti į save kito akimis, koncentruosis į asmeniškus žmonių pasaulius, sieks išryškinti jų subjektyvumą ir ieškos sąlyčio taškų su mūsų pasauliais.

Praeitų metų dokumentikos naujovės ir šių dienų akcentai darniai sugulė į keturias tradicines festivalio programas. Pagrindinėje programoje parodysime aštuonis ryškiausius pastarųjų metų filmus, specialiąja programa "Bitnikai kelyje" atliepsime šiemet visame pasaulyje minimas 90-ąsias Jacko Kerouaco gimimo metines. Konkursinėje programoje ir vėl varžysis tuzinas naujausių estų, latvių bei lietuvių filmų.

Pristatyti savo filmų retrospektyvos šiemet atvyksta itin lauktas ir kantriai mūsų ketverius metus kviestas rusų dokumentininkas Viktoras Kosakovskis.

Goštauto g.2/15
Kaina
6-12 lt
Renginio vieta
Goštauto g.2/15
Daugiau informacijos rasite
www.vdff.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai

 • Eureka

  Eureka

  Kovo 18 – 22 dienomis į kino sales kviečiami vyresnių klasių mokiniai ir studentai, pedagogai, akademinio pasaulio atstovai ir visi, besidomintys mokslo aktualijomis. Į "Eurekos" programą įtraukta 10 filmų, iš kurių du – dokumentiniai. Iš anksto užsiregistravu...

  Plačiau

 • Mėnuo Juodaragis XVIII

  Mėnuo Juodaragis XVIII

  Nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis

  Plačiau

 • Kultūros naktis 2015

  Kultūros naktis 2015

  Meno naktis Vilniaus mieste

  Plačiau