Kinas


Vilnius

Tarptautinis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis

Tarsi matytum save tą patį, bet vis kitą. Tarsi save iš naujo pažintum kituose. ŠIS JAUSMAS NEAPLEIS TAVĘS ŠIEMET PER VDFF12! Šiemet festivalis vyks rugsėjo 20–30 dienomis, tradiciškai "Skalvijos: kino centre ir kino teatre "Pasaka".

VDFF’12 ragins pažvelgti į save kito akimis, koncentruosis į asmeniškus žmonių pasaulius, sieks išryškinti jų subjektyvumą ir ieškos sąlyčio taškų su mūsų pasauliais.

Praeitų metų dokumentikos naujovės ir šių dienų akcentai darniai sugulė į keturias tradicines festivalio programas. Pagrindinėje programoje parodysime aštuonis ryškiausius pastarųjų metų filmus, specialiąja programa "Bitnikai kelyje" atliepsime šiemet visame pasaulyje minimas 90-ąsias Jacko Kerouaco gimimo metines. Konkursinėje programoje ir vėl varžysis tuzinas naujausių estų, latvių bei lietuvių filmų.

Pristatyti savo filmų retrospektyvos šiemet atvyksta itin lauktas ir kantriai mūsų ketverius metus kviestas rusų dokumentininkas Viktoras Kosakovskis.

Goštauto g.2/15
Kaina
6-12 lt
Renginio vieta
Goštauto g.2/15
Daugiau informacijos rasite
www.vdff.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai

 • InfoShow 2014

  InfoShow 2014

  12-tus metus vyksiantis informatiškiausias festivalis Lietuvoje

  Plačiau

 • JUDESY

  JUDESY

  Festivalis JUDESY - muzikos, judesio ir veiklų festivalis, skatinantis ne tik keliauti, pažinti, atrasti, bet visų šių dalykų apsuptyje ir kurti. Judėjimas čia įprasminamas įvairiomis išraiškos formomis - tai ir sklindantys muzikos garsai, šokis, fotografijoje...

  Plačiau

 • 13-asis Japonijos kino festivalis

  13-asis Japonijos kino festivalis

  Šio festivalio filmus vienija bendra tema - nindzės. Nors jų praktika yra dažnai klaidingai suprantama ir iškraipoma, nindzės įgijo legendinį statusą už Japonijos ribų

  Plačiau