Muzika


Kaunas

Tarptautinis šiuolaikinės muzikos festivalis IŠ ARTI

Festivalio IŠ ARTI atsiradimą 1997 metais sąlygojo noras propaguoti Kauno miesto kompozitorių kūrybą, skatinti regioninius lietuvių muzikų ryšius.

Palaipsniui iš kuklaus renginio festivalis išaugo į solidžią šiuolaikinės muzikos vitriną. Dabartinė festivalio IŠ ARTI idėja - iš arti pažinti bei sugretinti mūsų šalies - pasaulio muzikos procesus, kryptis ir aktualijas, į kurias įsilieja visų kartų lietuvių, užsienio kompozitoriai, gausus atlikėjų būrys.

Festivalis IŠ ARTI neapsiriboja elitine, siaurai specialistų grupei skirta muzika - siekia artimumo su klausytoju, kūrėju ir atlikėju, nuolat ieško ryšių su įvairaus amžiaus ir išsilavinimo auditorijomis, formuoja bei plečia šiuolaikinės muzikos vartotojų skonius. Todėl šiame festivalyje galima išgirsti plačiausią stilistinį spektrą - nuo nuosaikaus modernizmo iki džiazo, elektronikos, World Music, muzikinės instaliacijos ar performanso.

Kauno valstybinė filharmonija (L. Sapiegos g. 5)
Kaina
Nuo 10 Lt
Renginio vieta
Kauno valstybinė filharmonija (L. Sapiegos g. 5)
Daugiau informacijos rasite
www.isarti.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Panašūs festivaliai

 • LUNI vasaros stovykla

  LUNI vasaros stovykla

  Laisvojo universiteto (LUNI) edukacinė vasaros stovykla savyje suderina vasaros fesitvalio (open air), neformalaus universiteto ir draugiškos visiems stovyklos dvasias

  Plačiau

 • SIRIUS II

  SIRIUS II

  Sirijus tyrinėja zenito teritorijas. 4 salės su atlikėjais iš viršutinių atmosferos sluoksnių. Užjūrio dubstep ambasadorius Joe Nice, leftfield bass sunkiasvoris Hyetal ir drum & bass šiandien Fields - veda solidžių gilumų festivalį su ženklu II. Vietinis pala...

  Plačiau

 • Magick Gathering

  Magick Gathering

  Šiuolaikinis hipių festivalis

  Plačiau