Muzika


Kaunas

Tarptautinis šiuolaikinės muzikos festivalis IŠ ARTI

Festivalio IŠ ARTI atsiradimą 1997 metais sąlygojo noras propaguoti Kauno miesto kompozitorių kūrybą, skatinti regioninius lietuvių muzikų ryšius.

Palaipsniui iš kuklaus renginio festivalis išaugo į solidžią šiuolaikinės muzikos vitriną. Dabartinė festivalio IŠ ARTI idėja - iš arti pažinti bei sugretinti mūsų šalies - pasaulio muzikos procesus, kryptis ir aktualijas, į kurias įsilieja visų kartų lietuvių, užsienio kompozitoriai, gausus atlikėjų būrys.

Festivalis IŠ ARTI neapsiriboja elitine, siaurai specialistų grupei skirta muzika - siekia artimumo su klausytoju, kūrėju ir atlikėju, nuolat ieško ryšių su įvairaus amžiaus ir išsilavinimo auditorijomis, formuoja bei plečia šiuolaikinės muzikos vartotojų skonius. Todėl šiame festivalyje galima išgirsti plačiausią stilistinį spektrą - nuo nuosaikaus modernizmo iki džiazo, elektronikos, World Music, muzikinės instaliacijos ar performanso.

Kauno valstybinė filharmonija (L. Sapiegos g. 5)
Kaina
Nuo 10 Lt
Renginio vieta
Kauno valstybinė filharmonija (L. Sapiegos g. 5)
Daugiau informacijos rasite
www.isarti.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Panašūs festivaliai

 • SINTA

  SINTA

  Sinta - roko sintezė 2012 - tai grupinis muzikavimas su mokytojais iš Lietuvos ir užsienio. Tai proga jaunoms ir debiutuojančioms grupėms

  Plačiau

 • Lotynų Amerikos kultūros dienos 2012

  Lotynų Amerikos kultūros dienos 2012

  Kviesime susitikti įvairiose Vilniaus vietose ir pajusti neįtikėtinų gyvenimo istorijų, juoko įtaigumą, užburiančios muzikos, aistringo šokio ritmą, kvapų dvelksmą iš Argentinos, Brazilijos, Čilės, Kolumbijos, Kubos ir Meksikos

  Plačiau

 • Saulėtosios naktys

  Saulėtosios naktys

  Saulėtosios Naktys – tai Muzika, Menas ir Meilė

  Plačiau