Kinas


Panevėžys, Šiauliai, Klaipėda, Vilnius, Kaunas

Tarptautinis Kauno kino festivalis

Septintasis Tarptautinis Kauno kino festivalis vyks 2013 m. rugsėjo 25 – spalio 6 dienomis. Filmai bus rodomi Kaune (kino teatre "Romuva", Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje salėje ir Mykolo Žilinsko dailės galerijos kino salėje), Vilniuje ("Skalvijos", "Pasakos" ir Šiuolaikinio meno centro kino salėse), Klaipėdoje (Klaipėdos kultūros komunikacijų centre), Panevėžyje (kino teatre "Garsas") ir Šiauliuose (Šiaulių dalės galerijoje).

Tarptautinis Kauno kino festivalis šiemet ir toliau užtikrintai laikosi gero kino vertybių: filmai pristatomi keturiose svarbiausiose programose: "Tapatumai" – programa, iš arti žvelgianti į tapatumų problematiką, į asmenybių ir bendruomenių virsmus, "Platus kampas" – švenčia patį kino meną, "Muzika, keičianti pasaulį" apima filmus, skirtus muzikos kūrėjų, atlikėjų istorijoms, "Visos mūzos" – šioje programoje pateikiami filmai apie įvairiausias meno rūšis, menų sąveikos formas. Taip pat festivalis jau tradiciškai kviečia su atida pažvelgti į kino istoriją.

Panevėžys, Šiauliai, Klaipėda, Vilnius, Kaunas
Kaina
Tikslinama
Daugiau informacijos rasite
www.kinofestivalis.lt

Panašūs festivaliai

 • SAPFOFEST 2016

  SAPFOFEST 2016

  DIY principų besilaikančios bendruomenės festivalis

  Plačiau

 • LOFTAS FEST'14

  LOFTAS FEST'14

  Vienintelis savo žanre urbanistinis festivalis „Loftas Fest“ šiemet pas visus grįš po vasaros maratono. Šių metų pagrindiniu festivalio šou taps naujas Nicolas Jaar projektas „Darkside“.

  Plačiau

 • RAFES festivalis'13

  RAFES festivalis'13

  Gegužės 5d. prasideda didžiausias ir studentiškiausias "RAFES festivalis". Festivalio renginiai truks savaitę laiko

  Plačiau

Taip pat skaitykite