Kinas


Panevėžys, Šiauliai, Klaipėda, Vilnius, Kaunas

Tarptautinis Kauno kino festivalis

Septintasis Tarptautinis Kauno kino festivalis vyks 2013 m. rugsėjo 25 – spalio 6 dienomis. Filmai bus rodomi Kaune (kino teatre "Romuva", Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje salėje ir Mykolo Žilinsko dailės galerijos kino salėje), Vilniuje ("Skalvijos", "Pasakos" ir Šiuolaikinio meno centro kino salėse), Klaipėdoje (Klaipėdos kultūros komunikacijų centre), Panevėžyje (kino teatre "Garsas") ir Šiauliuose (Šiaulių dalės galerijoje).

Tarptautinis Kauno kino festivalis šiemet ir toliau užtikrintai laikosi gero kino vertybių: filmai pristatomi keturiose svarbiausiose programose: "Tapatumai" – programa, iš arti žvelgianti į tapatumų problematiką, į asmenybių ir bendruomenių virsmus, "Platus kampas" – švenčia patį kino meną, "Muzika, keičianti pasaulį" apima filmus, skirtus muzikos kūrėjų, atlikėjų istorijoms, "Visos mūzos" – šioje programoje pateikiami filmai apie įvairiausias meno rūšis, menų sąveikos formas. Taip pat festivalis jau tradiciškai kviečia su atida pažvelgti į kino istoriją.

Panevėžys, Šiauliai, Klaipėda, Vilnius, Kaunas
Kaina
Tikslinama
Daugiau informacijos rasite
www.kinofestivalis.lt

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai

 • Loftas Fest'17

  Loftas Fest'17

  Urbanistins muzikos ir menų festivalis

  Plačiau

 • Žiemos ekranai

  Žiemos ekranai

  Jau devintus metus filmų festivalis "Žiemos ekranai" kviečia į susitikimą su prancūzų ir frankofonijos kinu visoje Lietuvoje. Festivalis pakvies susipažinti tiek su pagrindine programa, kurioje nauji, dar nematyti filmai, tiek su O. Joselianio retrospektyva be...

  Plačiau

 • LOFTAS FEST 2013

  LOFTAS FEST 2013

  LOFTAS FEST'13 Pavasaris sutrumpėjo, užtat vasaros liko laukti nebedaug. Unikalus "Lofto" festivalis mieste šiemet yra paruošęs ypatingai solidų atlikėjų ir veiklos kiekį visiem "Loftas Fest 2013" lankytojam.

  Plačiau