Kinas


Panevėžys, Šiauliai, Klaipėda, Vilnius, Kaunas

Tarptautinis Kauno kino festivalis

Septintasis Tarptautinis Kauno kino festivalis vyks 2013 m. rugsėjo 25 – spalio 6 dienomis. Filmai bus rodomi Kaune (kino teatre "Romuva", Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje salėje ir Mykolo Žilinsko dailės galerijos kino salėje), Vilniuje ("Skalvijos", "Pasakos" ir Šiuolaikinio meno centro kino salėse), Klaipėdoje (Klaipėdos kultūros komunikacijų centre), Panevėžyje (kino teatre "Garsas") ir Šiauliuose (Šiaulių dalės galerijoje).

Tarptautinis Kauno kino festivalis šiemet ir toliau užtikrintai laikosi gero kino vertybių: filmai pristatomi keturiose svarbiausiose programose: "Tapatumai" – programa, iš arti žvelgianti į tapatumų problematiką, į asmenybių ir bendruomenių virsmus, "Platus kampas" – švenčia patį kino meną, "Muzika, keičianti pasaulį" apima filmus, skirtus muzikos kūrėjų, atlikėjų istorijoms, "Visos mūzos" – šioje programoje pateikiami filmai apie įvairiausias meno rūšis, menų sąveikos formas. Taip pat festivalis jau tradiciškai kviečia su atida pažvelgti į kino istoriją.

Panevėžys, Šiauliai, Klaipėda, Vilnius, Kaunas
Kaina
Tikslinama
Daugiau informacijos rasite
www.kinofestivalis.lt

Panašūs festivaliai

 • RAFES 2015

  RAFES 2015

  Vasaros festivalių maratonas prasideda su didžiausiu Lietuvoje studentišku festivaliu RAFES

  Plačiau

 • SCANORAMA 2015

  SCANORAMA 2015

  Europos šalių kino forumas

  Plačiau

 • In Latino

  In Latino

  Tai Lotynų Amerikos dienos, kurių metu per tam regionui būdingus vaizdus, garsus, skonius ir kitus mums netradicinius pojūčius leidžiama nors trumpam pajausti, kokiu ritmu teka karštas pietiečių kraujas

  Plačiau

Taip pat skaitykite