Kūryba


Vilnius

Tarptautinis fejerverkų festivalis "Vilniaus Fejerija"

Pakelkime akis į dangų ir atverkime širdis muzikai!
 
IV tarptautinis fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA 2012
Jus pasveikins rugsėjo 22 d. (šeštadienį) Vilniaus Vingio parke!

Fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA tai – Lietuvoje analogų neturintis renginys, džiuginantis savo žiūrovus muzikinių fejerverkų šou.

Ištrauka iš "Vilniaus Fejerija 2011"

Kiekvienos pirotechnikų komandos muzikinį fejerverką sudarys trys dalys: pirmojoje komandos kurs fejerverką pagal tą pačią muziką ir naudos tik baltos, raudonos ir mėlynos spalvos pirotechnikos efektus. Ši rungtis žiūrovams parodys, kaip fejerverkų meistrai interpretuoja esant vienodoms sąlygoms. Antrojoje – kiekviena komanda parodys fejerverką pagal muziką, atspindinčią šalies nacionalinį savitumą, o trečiojoje – fejerverkų programa pagal laisvai pasirinktą muziką.

Vakarą vainikuos Lietuvos pirotechnikos ir fejerverkų profesionalų įmonės BLIKAS parodomasis fejerverkas.

Iki sutemų jus linksmins legendinė grupė "ANTIS". Koncerte skambės visi mylimiausi kūriniai.
 
Fejerverkai ar kitokie pirotechnikos efektai yra tapę daugelio renginių akcentu ar kulminacija. Festivalio programos esmė – galybė meniškai pagal muziką atliekamų fejerverkų. Vilniaus Vingio parkas – tai puiki fejerverkams stebėti erdvė, be to, pamatysite legendinės grupės koncertą. Tokiame unikaliame renginyje apsilankyti būtina!

Į fejerverkų festivalį siūlome pasikviesti savo įmonės darbuotojus arba klientus. Siūlome įvairaus dydžio erdves, kuriose svečiai galėtų pabendrauti, pasivaišinti ir patogiai stebėti renginį.

Vilniaus Vingio parkas, M.K. Čiurlionio g. 100
Kaina
29-64 Lt
Renginio vieta
Vilniaus Vingio parkas, M.K. Čiurlionio g. 100
Daugiau informacijos rasite
www.fejerija.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Panašūs festivaliai