Muzika / Poezija


Visaginas

Tarptautinis dainuojamosios poezijos "Septinta styga - 2014"

„VII-asis tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Septinta styga – 2014“ ir vėl kviečia visus, neabejingus muzikai bei poezijai“
Šių metų lapkričio 29 d. 14.00 val. Visagino kultūros centro salėje „Banga“ vyks jau tradiciniu tapęs tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Septinta styga“. Renginio pradžia 14.00 val. Renginys nemokamas. Festivalį organizuoja Visagino meno kūrėjų asociacija „Fenikso skrydis“.
Festivalis Visagine vyks jau septintąjį kartą. Renginys kiekvienais metais sutraukia vis daugiau dainuojamosios poezijos mylėtojų. Šias metais festivalyje dalyvaus atlikėjai iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Programa bus tikrai įvairiaspalvė. Išgirsite daugiau kaip 20 atlikėjų, kurie atliks savo kūrybos ir garsių kompozitorių dainas.

Renginyje dalyvaus žymus Lietuvos bardas Kazimieras Jakutis. Poezijos bei prozos kūrėjas Kazimieras Jakutis gimė Ignalinos rajone. Atlikėjas nuo 14 metų groja gitara ir dainuoja. Kazimieras jau 18 metų kuria ir atlieka autorines dainas savo ir lietuvių poetų eilėmis, koncertuoja Lietuvos miestuose ir kaimuose. Koncertinėje veikloje žinomas kaip dainuojamosios poezijos atlikėjas Pagulbis. Jis išleido autorines kompaktines plokšteles „Jei negaliu aš turėti Tavęs...“ (2005 m.), „Iš tos nakties“ (2007 m.), „Eina mūsų laikai“ (2009 m.), „Aukštaitijos dangui“ (2012 m.) ir „Jaunos dienos“ (2013 m.). Kūryba jam – „tai saviraiška, neleidžianti paskęsti kasdienybėje“.

Pirmą kartą festivalyje dalyvaus dainų autorius ir atlikėjas iš Vilniaus Artūras Minalga. Grupės „DDT tribute“ solistas Artūras Minalga - bardas, gitaristas ir vokalistas, muzikantas su ilgalaike patirtimi, nuolatinis VU bardų festivalių, Trakų dainuojamosios poezijos vakarų dalyvis, gitaros ir vokalo mokytojas.

Festivalyje „Septinta styga -2014“ pirmą kartą pasirodys dainų kūrėjas ir atlikėjas grupės „Gost“ lyderis Rolandas Strazda.
Vėl mūsų scenoje išgirsite poezijos bei dainų kūrėją, autorinių dainų klubo „Kifara“ vadovę iš Vilniaus Channą Vinokur. Channa - nuolatinė festivalio dalyvė. Praeitas metais mūsų festivaliui atlikėja sukūrė dainą „Septinta styga“.

Pirmą kartą Lietuvoje savo kūrybą pristatys Rusijos bardas Nikita Dorofejevas iš Žemutinio Naugardo. N. Dorofejevas - rūsų literatūros mokytojas taip pat ir dailininkas. Jis tarptautinių festivalių:„Grushinskij“ ir „Peterburgo akordas“ laureatas.
Atlikėjas Ilja Bunimovičius iš Maskvos festivalyje dalyvaus pirmą kartą. Jis - koncertų ir festivalių organizatorius, vienas iš žinomiausių yra vaikų festivalis „Plukdymas po upę Jušut“.
Mūsų festivalyje savo dainomis visaginiečius džiugins Rygos autorinių dainų klubo atlikėjai, Latvijos bardų festivalių dalyviai.
Galėsime pasidžiaugti svečių iš Baltarusijos: Tatjanos Šubzdos, Igorio ir Olgos Podčinenkovų dainomis. Visi jie žymūs Baltarusijoje autoriai - atlikėjai. Jie - seniausio šalyje autorinės dainos festivalio „Žaliasis Gran-Pri“ organizatoriai, kuris kitais metais švęs 31 metų gimtadienį. Šie žymūs atlikėjai aktyviai koncertuoja Baltarusijoje, Ukrainoje ir Rusijoje.

Festivalio programoje išvysime ir visaginiečių pasirodymus.
Mes esame įsitikinę, kad dainos skambančios tiek rusų, tiek lietuvių kalbomis sukurs malonią bendravimo atmosferą ir pradžiugins visus susirinkusius.
Maloniai kviečiame lapkričio 29 dienos popietę praleisti kartu su mumis. Ateikite su visa šeima. Žiūrovų laukia nepakartojamų talentų fejerverkas. Atverkime savo širdis muzikai ir poezijai. Lai muzikos spindulys įsiskverbia i Jūsų sielą ir praskaidrina niūrią rudens nuotaiką. Renginys nemokamas. Laukiame Jūsų!

Visagino kultūros centras „Banga“, Parko g. 16, Visaginas
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Visagino kultūros centras „Banga“, Parko g. 16, Visaginas

Panašūs festivaliai

 • Goloka party

  Goloka party

  Miškuose tarp Vilniaus ir Kauno Vedinis meditacijos festivalis be kancerogeninių medžiagų, blaivus, vegetariškas, kitoks... Dvi stogą raunančios muzikinės mantra-meditacijos naktys!

  Plačiau

 • XV - tarptautinis būgnų ir perkusijos festivalis

  XV - tarptautinis būgnų ir perkusijos festivalis

  Jau tradicija tapęs apjungiantis daugelį Lietuvos salių, unikalus festivalis, pritraukiantis pilnas žiūrovų sales vėl atskuba į Lietuvą

  Plačiau

 • Vilniaus festivalis 2013

  Vilniaus festivalis 2013

  Vilniaus festivalis kasmet įgyja vis svaresnį pripažinimą Lietuvoje ir Europoje, sulaukia vis gausesnės publikos ir užsienio svečių. Vilniaus festivalis tapo vienu ryškiausių Rytų Europos ir Baltijos jūros regiono renginių ne tik dėl žymiausių pasaulio muzikų...

  Plačiau