Kūryba / Muzika / Šokis / Vasaros (open air)


Klaipėda, Kretinga

Tantros ir muzikos festivalis PREMA

PREMA – meilės, spontaniškumo ir įspūdžių festivalis. Pirmą kartą Lietuvoje tantros ir muzikos festivalis „Prema“, vyksiantis prie pajūrio, Vinetu kaime susiburs žmones, kurie pasiruošę drąsiai keistis, patirti kažką naujo, įsimintino, naudingo sau ir savo aplinkai. Ypatinga aura ir istorija apgaubtame Vinetu kaime, gryname ore, bendraminčių draugijoje rytinė festivalio dalis visus pakvies į išskirtinę grupinę dinaminę meditaciją. Dienos įvairiose paskaitose ir užsiėmimuose daug sužinosite, patirsite ir pajausite, pažinsite savo kūną ir sielą. Vakaro dalis intriguos tantros praktikomis su šokiais bei didžėjus Kasparas su transcendentine muzika. Išskirtinis festivalio formatas: rytinė grupinė dinaminė meditacija, dienos įvairios paskaitos ir užsiėmimai, vakarinės tantros praktikos su šokiais bei DJ Kasparas su transcendentine muzika. Netrukus paskelbsime išsamią festivalio programą ir informaciją apie mokytojus. Laukite. Kontaktai: El. p. jogasavespazinimas@gmail.com Mob. +370 600 290 09 Apgyvendinimas: nakvynė ir poilsis Vinetu kaime, savo atsivežtose palapinėse.

Vinetu kaimas
Kaina
Festivalio kaina nuo 7 iki 36 eurų.
Renginio vieta
Vinetu kaimas
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Panašūs festivaliai

 • In Latino

  In Latino

  Tai Lotynų Amerikos dienos, kurių metu per tam regionui būdingus vaizdus, garsus, skonius ir kitus mums netradicinius pojūčius leidžiama nors trumpam pajausti, kokiu ritmu teka karštas pietiečių kraujas

  Plačiau

 • Klaipėdos muzikos pavasaris-2012

  Klaipėdos muzikos pavasaris-2012

  XXXVII festivalis "Klaipėdos muzikos pavasaris-2012". Festivalis skirtas Klaipėdos miesto 760-ajam gimtadieniui.

  Plačiau

 • Muzika Trakų pilyje

  Muzika Trakų pilyje

  Sekmadienio popietėmis kviečiame klausytis muzikos vienoje gražiausių Lietuvos pilių – istorinėje LDK didžiųjų kunigaikščių rezidencijoje, XIV a. pab. – XV a. pr. kunigaikščių Kęstučio ir Vytauto pastatydintoje Galvės ežero saloje.

  Plačiau