Muzika / Poezija


Vilnius, Kaunas, Pasvalys, Varėna, Veisiejai, Marijampolė, Gargždai, Kėdainiai, Šalčininkai

Tai - Aš

Festivalis "Tai aš" organizuojamas jau 10-ą kartą. Tai pats didžiausias dainuojamosios poezijos renginys ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje. Festivalio koncertai džiugins miestuose: Vilnius, Kaunas, Dieveniškės, Šalčininkai, Varėna, Veisiejai, Skapiškis, Pasvalys, Kėdainiai, Plungė, Širvintos, Marijampolė, Gargždai, Punskas, Ryga.

 Festivalyje dalyvaus ne tik bardai iš Lietuvos, bet ir svečiai iš Rusijos, Latvijos, Švedijos, Lenkijos, Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos, Italijos, Danijos, Portugalijos, JAV, Brazilijos, Baltarusijos, Austrijos, Norvegijos ir Didžiosios Britanijos. Iš viso bus surengta per 30 koncertų.

Vilnius, Kaunas, Pasvalys, Varėna, Veisiejai, Marijampolė, Gargždai, Kėdainiai, Šalčininkai
Kaina
15 - 60 Lt
Daugiau informacijos rasite
www.bardai.lt

Panašūs festivaliai

 • Midsummer Vilnius

  Midsummer Vilnius

  Festivalis po atviru Vilniaus dangumi

  Plačiau

 • Festivalis GROCK IX

  Festivalis GROCK IX

  Festivalis Grock – pats didžiausias ir vienintelis jaunimo muzikos festivalis vakarų Lietuvoje. Šiemet jame "Capella'A", "The West Coast", Petras Daunys, "Sweetsalt", "Old City", "Arrogantics", "M.E.S.S.", "Karmafree" (Latvija), "Breaze" bei daugelis kitų!

  Plačiau

 • FestivaLIS

  FestivaLIS

  Kazliškiuose esančioje erdvioje miško proskynoje vykusio gyvos, autorinės muzikos festivalio „Ką galvoja muzika“ tęsinys

  Plačiau