Muzika


Vilnius

Sunkiosios muzikos festivalis VILKŲ ŽIEMA II

Šių metų gruodžio 14 d. Vilniuje ant Tauro kalno esančiame klube "Propaganda" nugriaudės antrasis sunkiosios muzikos festivalis VILKŲ ŽIEMA. Praėjusius 2-iems metams nuo festivalio gimimo klubo "Pikuolis" nariai vėl nusiteikę viešnagei sostinėje.

Viduržiemį, kai tamsa ir naktis yra pati stipriausia, bus lygiai pusė metų nuo praėjusio vasaros festivalio "Rasos su Žaibais". Vilkų mėnuo – tinkamiausias metas surengti žieminę sueigą bičiulių, bendražygių ir bendraminčių susitikimui, pasidalinti praėjusių renginių įspūdžiais, pasverti nuveiktus darbus, pradėti kurti naujus ir be abejo pašėlioti renginyje, pasimėgauti alumi ir tvirtos muzikos driokstelėjimu.

Tvirtindami pamatus jaunam festivaliui VILKŲ ŽIEMA, mes matome jį ne tik kaip mažąjį festivalio KILKIM ŽAIBU brolį, bet kartu ir kaip atskirą, savitą, novatorišką ir savarankišką sunkiosios muzikos renginį. Pirmieji patvirtinti renginio dalyviai:
PUNGENT STENCH - Austrija (death metalas)
SATURNUS - Danija (melodingas death/doom metalas)
+ bus daugiau!

Klubas "Propaganda", V. Mykolaičio - Putino g. 5, Vilnius
Kaina
Nuo 50 iki 70 Lt
Renginio vieta
Klubas "Propaganda", V. Mykolaičio - Putino g. 5, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.vilkuziema.lt

Taip pat skaitykite

 • "Vilkų Žiema" skelbia juodąją intrigą

  prieš 6 metus

  "Vilkų Žiema" skelbia juodąją intrigą

  Tai, kad festivalis " Vilkų Žiema " neapsieis be juodojo metalo, turbūt, buvo savaime suprantama daugeliui mūsų krašto sunkiosios muzikos gerbėjų. Bet kad juodajam metalui festivalyje atstovaus mergina, akivaizdu, daugeliui tai buvo netikėta. Kokia mer...

  Plačiau

 • Žymieji danų doom metal atstovai "SATURNUS" festivalyje "VILKŲ ŽIEMA!"

  prieš 6 metus

  Žymieji danų doom metal atstovai "SATURNUS" festivalyje "VILKŲ ŽIEMA!"

  Klubo "Pikuolis" rengiamame žieminiame sunkiosios muzikos festivalyje VILKŲ ŽIEMA 2 svečiuosis žymieji  Danijos melodingo death/doom metalo atlikėjai SATURNUS! 20-ies metų kūrybinį jubiliejų mininti grupė SATURNUS – puikus siurprizas...

  Plačiau

Panašūs festivaliai