Kūryba / Mokslas


Zarasai

Socialinių inovacijų festivalis-BiZzZ`17

Tradicija tapęs socialinių inovacijų ir socialinio verslo festivalis BiZzz sugrįžta! Šių metų festivalio tema - kultūrų įvairovė ir integracija. Pasaulis, kuriame gyvename tampa vis dinamiškesnis, tad šįmet BiZzZ tave kviečia į skirtumus pažvelgti kaip į galimybes dar negirdėtoms idėjoms gimti. Tradiciškai rugpjūčio 18-20 dienomis Inovatorių slėnyje, Antalieptėje, susitiks per 150 inovatorių, kurie įkvėps pristatydami ir dalindamiesi gerosiomis praktikomis iš technologijų, verslo, kultūros ir kitų sričių. Sieksime atsakyti į klausimą - ką bendra turi kultūrų bei žmonių įvairovė, integracija ir inovacijos. Pranešimai, diskusijos, gamta, istorinė aplinka ir, žinoma, naktinis žygis, padės sukurti pačią tinkamiausią aplinką naujoms idėjoms ir pažintims kurtis ir skleistis. Dalyvauk, pasidalink, atrask! Registracijos į festivalį forma: https://goo.gl/forms/kmvmFwsZOgH0oflq2 Praėjusių metų festivalio video: https://www.youtube.com/watch?v=PTJwFJ4q-zA Renginio nuoroda: 

 

Inovatorių slėnis, Antalieptė, Zarasų rajonas
Kaina
10 Eur
Renginio vieta
Inovatorių slėnis, Antalieptė, Zarasų rajonas
Daugiau informacijos rasite
www.socialinisverslas.lt
Bilietų pirkimo puslapis
goo.gl

Panašūs festivaliai

 • Beepositive 2016

  Beepositive 2016

  Vilniaus šviesų festivalis

  Plačiau

 • Gatvės muzikos diena 2014

  Gatvės muzikos diena 2014

  MD – tai šventė, vienijanti visus, kalbančius universaliausia kalba pasaulyje – muzikos kalba. Šią dieną muzika mėgaujasi visi nepaisant amžiaus, socialinės padėties, profesijos, gyvenamosios vietos ar kokių nors kitų apribojimų. Į gatves, kiemus, skverus ir a...

  Plačiau

 • Live Camp'17

  Live Camp'17

  Kuriama tradicija siekiant suburti akustinių gitarų skambesį, ekologišką stovyklavimą ir aktyvų laisvalaikį mėgstančius žmones.

  Plačiau