Kūryba


Vilnius

SNAP fotofestivalis

SNAP fotofestivalis išaugo iš SNAP fotokonferencijų ciklo ir šiuo metu yra didžiausias Lietuvoje renginys fotografijos mėgėjams.

SNAP idėja – padėti naujokams suformuoti pagrindinius fotografijos įgūdžius, o mėgėjams - pasisemti patirties iš šios srities lyderių.

Jau 6-tą kartą rengiamas SNAP, kaskart renginių lankytojams paruošia įdomių paskaitų temų, surengia portfolio peržiūras, praktinius užsiėmimus ir suteikia progą išmėginti fototechnikos naujienas iš viso pasaulio.

LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centras (Laisvės pr. 5, Vilnius)
Kaina
Tikslinama
Renginio vieta
LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centras (Laisvės pr. 5, Vilnius)
Daugiau informacijos rasite
snap.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.ticketpro.lt

Panašūs festivaliai

 • Naujojo Cirko savaitgalis'12

  Naujojo Cirko savaitgalis'12

  Septynerius metus organizuojamas tarptautinis festivalis kartu su edukacine programa sėkmingai auginasi publiką, kuriai nebereikia teisintis dėl dresuotų pudelių nedalyvavimo spektakliuose. Taip pat atsiranda žmonių, kuriuos "Naujojo cirko savaitgalis" išprovo...

  Plačiau

 • LOFTAS FEST 2013

  LOFTAS FEST 2013

  LOFTAS FEST'13 Pavasaris sutrumpėjo, užtat vasaros liko laukti nebedaug. Unikalus "Lofto" festivalis mieste šiemet yra paruošęs ypatingai solidų atlikėjų ir veiklos kiekį visiem "Loftas Fest 2013" lankytojam.

  Plačiau

 • Gatvės muzikos diena 2014

  Gatvės muzikos diena 2014

  MD – tai šventė, vienijanti visus, kalbančius universaliausia kalba pasaulyje – muzikos kalba. Šią dieną muzika mėgaujasi visi nepaisant amžiaus, socialinės padėties, profesijos, gyvenamosios vietos ar kokių nors kitų apribojimų. Į gatves, kiemus, skverus ir a...

  Plačiau