Kūryba


Skaitymo festivalis

Aš žinau, ką skaitei aną vasarą. Tad ko lauki? Ateik rugsėjo 7-10 d. į SKAITYMO FESTIVALĮ Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kieme (Trakų g. 10) ir pats prisipažink, ką skaitei :)

Tavęs lauks kultūriniai renginiai, susitikimai su autoriais ir kūrėjais, žaidimai ir kitos pramogos. Čia galėsi susirasti literatūrinį receptą nuo įvairių ligų, sužinosi apie naująsias skaitymo technologijas, galėsi pasimėgauti spektakliais, džiazo, dainuojamosios poezijos ir kitų stilių muzikiniais pasirodymais.

Skaitymo festivalis prasidės rugsėjo 7 d. su Žygimantu Kudirka, o pirmuoju rugsėjo 8 d. renginiu palydėsime Bibliotekų metų akciją „Vasara su knyga“. Skaitymo festivalį šiais metais užbaigsime „Liūdnų slibinų“ pasirodymu.

Šiais metais Skaitymo festivalis pristato 4 erdves:

Literatūrinę vaistinę, kurioje bus skaitymo skatinimo, edukacinė veiklos, kultūriniai renginiai, susitikimai su autoriais ir kūrėjais.

Skaitymo erdvę, kurioje galėsi pailsėti, paskaityti knygas ir periodinius leidinius, taip pat šioje erdvėje bus pristatomos šiuolaikinės informacinės ir komunikacinės technologijos.

Knygos sceną, skirtą pasirodymams, koncertams, vaidinimams, dainuojamajai poezijai.

Susitikimų erdvę, kurioje bus organizuojami bibliotekų leidybinės produkcijos pristatymai, susitikimai su knygų autoriais, rašytojais, atviros paskaitos.

Kiekviena Skaitymo festivalio diena bus vis kitokia! 3 dienoms numatėme po 3 temas:

I-oji diena bus skaitymo. Šią dieną įvyks Skaitymo festivalio atidarymo koncertas ir Bibliotekų metų renginio „Vasara su knyga“ uždarymas, taip pat pradės veikti literatūrinė vaistinė, skaitymo erdvė.

II-oji – literatūros diena. Į programą įtrauktos atviros paskaitos, susitikimai su rašytojais, muzikiniai pasirodymai vaikams, edukaciniai žaidimai, Vilniaus regiono leidyklų ir bibliotekų leidybinės produkcijos pristatymai.

III-ąją dieną, skirtą kūrybos temai, vyks susitikimai su kūrėjais ir kūrybininkais, edukaciniai ir kultūriniai užsiėmimai, spektakliai ir koncertai.

Apsilankyk ir pasiimk draugų.

Festivalis nemokamas.

Renginio puslapis:

https://www.facebook.com/events/274579302923572/

Internetinė svetainė:

 

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kiemas, Trakų g. 10, Vilnius
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kiemas, Trakų g. 10, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
festivalis.amb.lt

Panašūs festivaliai

 • FiDi 46

  FiDi 46

  FiDi, Fiziko Diena – tai didžiausia lietuvoje studentiška šventė, vykstanti kiekvieną pirmąjį balandžio šeštadienį, jau 46-erius metus. Tai šventė, kurios atitikmens nerastume visame pasaulyje.FiDi yra radikalios saviraiškos įrankis

  Plačiau

 • IN LATINO 2015

  IN LATINO 2015

  Lotynų Amerikos kultūros dienos

  Plačiau

 • Gatvės kultūros festivalis

  Gatvės kultūros festivalis

  Tai – platforma jauniesiems menininkams (gatvės šokėjams, atlikėjams, piešėjams, fotografams), taip pat kitiems aktiviems gatvės kultūros ir meno kūrėjams, kurti ir dalintis savo menu su kitais kultūros puoselėtojais siekiant skatinti jų užimtumą, bendravimą t...

  Plačiau