Muzika


Kaišiadorys

Šiuolaikinio folkloro ir alternatyvios muzikos festivalis "MARGOS PIEVOS"

2012 m. liepos 21 d. pirmą kartą Lietuvos liaudies buities muziejuje rengiamas šiuolaikinio folkloro ir alternatyvios muzikos festivalis "Margos pievos".

Šio festivalio pagrindinis tikslas - pristatyti senąjį lietuvių tradicinį folklorą su moderniomis jo transformacijomis bei šiuolaikinę lietuvišką - alternatyvią muziką. Festivalio metu skambės ne tik muzika, bet bus pristatomi ir tradiciniai lietuvių liaudies šokiai, demonstruojami tradiciniai amatai bei skaitomos įvarios paskaitos apie Lietuvos istoriją ir etnologiją. Tai puiki galimybė turiningai praleisti savaitgalį gamtoje kartu su šeima ar draugais, pasiklausyti šimtmečius gyvuojančių liaudies melodijų ir alternatyvios muzikos senove dvelkiančiame Lietuvos liaudies buities muziejuje.

Festivalio lankytojai turės išskirtinę galimybę įsikurti palapinių miestelyje ir praleisti unikalią naktį Lietuvos liaudies buities muziejuje. Festivalyje koncertuos: Andrius Mamontovas (pop/rokas), Aistė Smilgevičiūtė ir grupė "Skylė" (pop/rokas – post folkloras), "Rebelheart" (rokas), "Pievos" (folkrokas), "Atalyja" (folkrokas), "Siela" (rokas), "Kupolė" (folkloras), "Visi" (folkloras), "Trys keturiose" (folkloras), "Aistvara" (folkrokas/metalas), "Juodvarnis" (pagoniškas metalas) ir daug kitų žinomų atlikėjų.

Lietuvos liaudies buities muziejus, Rumšiškės, L.Lekavičiaus 2
Kaina
Nuo 27 Lt
Renginio vieta
Lietuvos liaudies buities muziejus, Rumšiškės, L.Lekavičiaus 2
Daugiau informacijos rasite
www.llbm.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietupasaulis.lt

Išankstinio bilieto kaina  - 27 Lt.

Renginio dieną bilieto kaina – 36 Lt.

Bilietams taikomos nuolaidos: jaunimui nuo 10 iki 16 m., senjorams ir neįgaliesiems išankstinis bilietas kainuos 17 Lt. Renginio vietoje būtina pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą, nes kitaip bilietas negalios.

Įėjimas nemokamas vaikams iki 10 m. (privaloma pateikti dokumentą, įrodanti vaiko amžių)

Panašūs festivaliai

 • Vilnius Jazz'26

  Vilnius Jazz'26

  "Vilnius Jazz" – seniausias kasmetinis Vilniaus džiazo festivalis, organizuojamas nuo 1987 m. Tai vienintelis renginys Lietuvoje, kurio programose pagrindinis dėmesys skiriamas įvairiausioms šiuolaikinio džiazo atmainoms.

  Plačiau

 • Stebuklas 2013

  Stebuklas 2013

  Tikėdami, kad pavasaris šiemet vis dėlto ateis, Lietuvos šokių muzikos gerbėjai jau gali ryškiai pasižymėti datą vasaros kalendoriuje. Pernai tūkstančius kūnų iki paskutinio prakaito lašo išsunkusi įspūdingoji šokių muzikos naktis "Stebuklas" rugpjūčio 2-ąją s...

  Plačiau

 • XVIII Klaipėdos pilies džiazo festivalis 2012

  XVIII Klaipėdos pilies džiazo festivalis 2012

  Pilnametinis Klaipėdos pilies džiazo festivalis pristato visą džiazo atlikėjų "žvaigždyną"!

  Plačiau