Muzika


Kaišiadorys

Šiuolaikinio folkloro ir alternatyvios muzikos festivalis "MARGOS PIEVOS"

2012 m. liepos 21 d. pirmą kartą Lietuvos liaudies buities muziejuje rengiamas šiuolaikinio folkloro ir alternatyvios muzikos festivalis "Margos pievos".

Šio festivalio pagrindinis tikslas - pristatyti senąjį lietuvių tradicinį folklorą su moderniomis jo transformacijomis bei šiuolaikinę lietuvišką - alternatyvią muziką. Festivalio metu skambės ne tik muzika, bet bus pristatomi ir tradiciniai lietuvių liaudies šokiai, demonstruojami tradiciniai amatai bei skaitomos įvarios paskaitos apie Lietuvos istoriją ir etnologiją. Tai puiki galimybė turiningai praleisti savaitgalį gamtoje kartu su šeima ar draugais, pasiklausyti šimtmečius gyvuojančių liaudies melodijų ir alternatyvios muzikos senove dvelkiančiame Lietuvos liaudies buities muziejuje.

Festivalio lankytojai turės išskirtinę galimybę įsikurti palapinių miestelyje ir praleisti unikalią naktį Lietuvos liaudies buities muziejuje. Festivalyje koncertuos: Andrius Mamontovas (pop/rokas), Aistė Smilgevičiūtė ir grupė "Skylė" (pop/rokas – post folkloras), "Rebelheart" (rokas), "Pievos" (folkrokas), "Atalyja" (folkrokas), "Siela" (rokas), "Kupolė" (folkloras), "Visi" (folkloras), "Trys keturiose" (folkloras), "Aistvara" (folkrokas/metalas), "Juodvarnis" (pagoniškas metalas) ir daug kitų žinomų atlikėjų.

Lietuvos liaudies buities muziejus, Rumšiškės, L.Lekavičiaus 2
Kaina
Nuo 27 Lt
Renginio vieta
Lietuvos liaudies buities muziejus, Rumšiškės, L.Lekavičiaus 2
Daugiau informacijos rasite
www.llbm.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietupasaulis.lt

Išankstinio bilieto kaina  - 27 Lt.

Renginio dieną bilieto kaina – 36 Lt.

Bilietams taikomos nuolaidos: jaunimui nuo 10 iki 16 m., senjorams ir neįgaliesiems išankstinis bilietas kainuos 17 Lt. Renginio vietoje būtina pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą, nes kitaip bilietas negalios.

Įėjimas nemokamas vaikams iki 10 m. (privaloma pateikti dokumentą, įrodanti vaiko amžių)

Panašūs festivaliai

 • Pure Future Hacienda 2013

  Pure Future Hacienda 2013

  Šiais metais Pure Future vyks Rugpjūčio 14 – 18 dienomis, Per Žolines. Trakų pilyje vyksta išskirtiniai koncertai ir uždaromasis festivalio renginys, kiti renginiai vyksta šalia pilies esančioje teritorijoje kempinge "Slėnis SPA Resort"

  Plačiau

 • Saulės naktis

  Saulės naktis

  "SAULĖS NAKTIS" - tai vienas iš konkurso-festivalio "SAULĖS ŽIEDAS" renginių. Jūsų lauks štai tokia programa:

  Plačiau

 • DT CAMP 2017

  DT CAMP 2017

  Reivas garsiai pravažiuojančių kombainų apsuptyje

  Plačiau