Muzika / Vasaros (open air)


Šakiai

SINTA

SINTA - ROKO SINTEZĖ 2012 vyks paskutinį vasaros šeštadienį 2012 m. rugpjūčio 25 d. pačiame Lietuvos pakraštyje - Sintautuose. Muzikos festivalio metu - veiks grupinio muzikavimo mokykla su mokytojais iš Lietuvos ir užsienio bei jaunų muzikos grupių konkursas.

Dėmesio! Skelbiamas grupių konkursas. Visas gyvai grojančias jaunas grupes organizatoriai ragina registruotis www.facebook.com/naujanata arba elektroniniu paštu naujanata@gmail.com  arba telefonu 8 604 44141.

Konkurso metu grupės turės gyvai atlikti 1-2 kūrinius (sintezatoriniai ar kiti priedai ir garsiniai efektai - nedraudžiami).

"SINTA" vyks lauko scenoje su pilnu įgarsinimu. Grupėms bus sudarytos nemokamos nakvynės ir kitos svetingos sąlygos. Dalyvių laukia prizai.

Sintautai
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Sintautai
Daugiau informacijos rasite
www.naujanata.lt

Panašūs festivaliai

 • Festivalis "Mandala"

  Festivalis "Mandala"

  Festivalis "Mandala" šiais metais švęs trijų metukų gimtadienį! Tai – renginys, propaguojantis sveiką gyvenimo būdą. Sveikatingumas – tai ne tik kūno, bet ir žmogaus vidinio pasaulio, jo emocijų, santykių su žmonėmis bei sielos sveikata

  Plačiau

 • DT CAMP 2017

  DT CAMP 2017

  Reivas garsiai pravažiuojančių kombainų apsuptyje

  Plačiau

 • Bliuzo naktys 2013

  Bliuzo naktys 2013

  Festivalis "Bliuzo Naktys" – tai seniausias muzikos festivalis Lietuvoje, vykstantis po atviru dangumi vasaros metu. Dažniausiai girdimi gitaros, lūpinės armonikėlės, būgnų, saksafono bei kitų instrumentų garsai bei išskirtinis bliuzo muzikos vokalas traukia f...

  Plačiau