Muzika / Vasaros (open air)


Šakiai

SINTA

SINTA - ROKO SINTEZĖ 2012 vyks paskutinį vasaros šeštadienį 2012 m. rugpjūčio 25 d. pačiame Lietuvos pakraštyje - Sintautuose. Muzikos festivalio metu - veiks grupinio muzikavimo mokykla su mokytojais iš Lietuvos ir užsienio bei jaunų muzikos grupių konkursas.

Dėmesio! Skelbiamas grupių konkursas. Visas gyvai grojančias jaunas grupes organizatoriai ragina registruotis www.facebook.com/naujanata arba elektroniniu paštu naujanata@gmail.com  arba telefonu 8 604 44141.

Konkurso metu grupės turės gyvai atlikti 1-2 kūrinius (sintezatoriniai ar kiti priedai ir garsiniai efektai - nedraudžiami).

"SINTA" vyks lauko scenoje su pilnu įgarsinimu. Grupėms bus sudarytos nemokamos nakvynės ir kitos svetingos sąlygos. Dalyvių laukia prizai.

Sintautai
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Sintautai
Daugiau informacijos rasite
www.naujanata.lt

Panašūs festivaliai

 • Art House Fest

  Art House Fest

  Vieta kur renkasi psychodelinės muzikos mylėtojai

  Plačiau

 • SPEIGAS IV

  SPEIGAS IV

  Ketvirtasis vasario SPEIGAS prisimena savo šaknis ir klausytojams siūlo du ypatingus vakarus Vilniuje su vienuolika ryškių ambient, ritual, drone, noise ir power electronics muzikos projektų iš Japonijos, Suomijos, Kanados, Rusijos, Olandijos, Lenkijos ir Liet...

  Plačiau

 • GREEN NIGHT 2012

  GREEN NIGHT 2012

  Rugsėjo 28 d. sostinę žalia spalva nudažysiantis naktinių klubų festivalis GREEN NIGHT gali didžiuotis savo gretose turėdamas net 19 klubų

  Plačiau