Kinas


Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai

SCANORAMA

Europos šalių kino forumas SCANORAMA - kiekvienų metų lapkričio mėnesį keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose) vykstantis festivalis, pripažįstamas ryškiausiu kultūriniu rudens įvykiu Lietuvoje. 

SCANORAMA vadinama tvirtų moralinių nuostatų festivaliu, turinčiu ambiciją rodomais filmais puoselėti etines ir profesines vertybes. Kruopštaus darbo rezultatas – kasmet festivalio programoje žiūrovai aptinka filmų, prieštaraujančių vyraujančiai nuostatai, jog gerai yra tai, kas naudinga, o profesionalu tai, kas populiaru. Oponuodama įsišaknijusiam komerciniam skoniui, "Scanorama" nuo pat pradžių laikėsi tvirtų programos formavimo ir filmų atrankos kriterijų. Tai filmų meninė vertė, novatoriškumas, kūrybiškumas ir kino kalbos naujumas. SCANORAMA savo programa kritiškai žvelgia į nūdienos paviršutiniškus poreikius ir savo pavyzdžiu įrodo atskirtį tarp komercinės ir meninės sėkmės.

SCANORAMA nuosekliai gilino ir tobulino savąją koncepciją, nesiekdama tik pigaus populiarumo, o rodydama tą kiną, kurio kelias į kino teatrus ir žiūrovų patirtį ypač sudėtingas. Tai festivalis, neieškantis tradicinių lengvesnių kelių, bet konceptualiai formuojantis ir puoselėjantis savąją festivalio viziją.

2012 metų festivalis prasidės lapkričio 8 d. Vilniuje, Kino centre "Forum Cinemas Vingis". 

Visą programą rasite festivalio svetainėje www.scanorama.lt

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai
Kaina
8 - 20 Lt
Daugiau informacijos rasite
www.scanorama.lt

Panašūs festivaliai

 • SAPFOFEST 2016

  SAPFOFEST 2016

  DIY principų besilaikančios bendruomenės festivalis

  Plačiau

 • RUSŲ KINO DIENOS 2014

  RUSŲ KINO DIENOS 2014

  Speciai jų pristatyti ir su kino mylėtojais susitikti iš Maskvos atvyksta šių filmų kūrėjai, aktoriai, prodiuseriai

  Plačiau

 • Eureka

  Eureka

  Kovo 18 – 22 dienomis į kino sales kviečiami vyresnių klasių mokiniai ir studentai, pedagogai, akademinio pasaulio atstovai ir visi, besidomintys mokslo aktualijomis. Į "Eurekos" programą įtraukta 10 filmų, iš kurių du – dokumentiniai. Iš anksto užsiregistravu...

  Plačiau