Kinas


Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai

SCANORAMA'17

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ yra didžiausias ir svarbiausias rudens sezono kino renginys Lietuvoje, kiekvieną lapkričio mėnesį vykstantis keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Kasmet žiūrovams pristatoma daugiau kaip 100 įdomiausių ir vertingiausių pastarųjų metų Europos kino kūrinių, rengiami susitikimai su reikšmingiausiais šiuolaikiniais kino kūrėjais ir galiausiai – kiekvienas festivalio dalyvis kviečiamas į akistatą su pačiu savimi.

„Scanorama“ tapo visos Europos šalių kino forumu, todėl kasmet galime pasiūlyti daugiau kaip 100 filmų iš visos Europos (įskaitant keletą perliukų iš jau pažįstamos filmų programos „Kertant Europą“). Nors festivalio programos geografija išsiplėtė – Šiaurės Europos šalių programa ir šiandien išlieka svarbiu „Scanoramos“ akcentu. Naujienų iš Šiaurės vedliais šiemet neabejotinai tampa Ruben Östlund „The Square“ ir Joachim Trier „Thelma“. Pilną filmų sąrašą nykštukai pakuoja į festivalio svetainę, kur netrukus pakviesime pašniukštinėti.

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai
Kaina
Kaina įvairi
Daugiau informacijos rasite
www.scanorama.lt

Panašūs festivaliai

 • VILNIAUS KINO ŠORTAI

  VILNIAUS KINO ŠORTAI

  VILNIAUS KINO ŠORTAI – tarptautinis profesionalus trumpametražių filmų festivalis Lietuvoje, pristatantis šviežiausius trumpus filmus iš viso pasaulio.

  Plačiau

 • Kultūros naktis

  Kultūros naktis

  "Kultūros nakties" metu tamsoje duris atveria teatrai, muziejai, galerijos, bažnyčios; muzika, kinas, šokiai, instaliacijos užpildo miestą ir pasklinda po netradicines erdves – parkus, skverus, aikštes, senamiesčio kiemelius ir gatves

  Plačiau

 • Tarptautinis moterų filmų festivalis Šeršėliafam

  Tarptautinis moterų filmų festivalis Šeršėliafam

  Kartu su pavasariu į Vilnių sugrįžta ir tarptautinis moterų kino festivalis "Šeršėliafam", kuriame moterų režisierių kurti darbai iš daugiau nei 10 šalių

  Plačiau