Kinas


Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai

SCANORAMA'17

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ yra didžiausias ir svarbiausias rudens sezono kino renginys Lietuvoje, kiekvieną lapkričio mėnesį vykstantis keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Kasmet žiūrovams pristatoma daugiau kaip 100 įdomiausių ir vertingiausių pastarųjų metų Europos kino kūrinių, rengiami susitikimai su reikšmingiausiais šiuolaikiniais kino kūrėjais ir galiausiai – kiekvienas festivalio dalyvis kviečiamas į akistatą su pačiu savimi.

„Scanorama“ tapo visos Europos šalių kino forumu, todėl kasmet galime pasiūlyti daugiau kaip 100 filmų iš visos Europos (įskaitant keletą perliukų iš jau pažįstamos filmų programos „Kertant Europą“). Nors festivalio programos geografija išsiplėtė – Šiaurės Europos šalių programa ir šiandien išlieka svarbiu „Scanoramos“ akcentu. Naujienų iš Šiaurės vedliais šiemet neabejotinai tampa Ruben Östlund „The Square“ ir Joachim Trier „Thelma“. Pilną filmų sąrašą nykštukai pakuoja į festivalio svetainę, kur netrukus pakviesime pašniukštinėti.

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai
Kaina
Kaina įvairi
Daugiau informacijos rasite
www.scanorama.lt

Panašūs festivaliai

 • nowJapan

  nowJapan

  Didžiausias Baltijos šalių regione Japonų kultūros festivalis Lietuvos visuomenei įvairiapusiškai pristatys modernią ir tradicinę Japonijos kultūrą

  Plačiau

 • Tarptautinis kino festivalis BALTIJOS BANGA

  Tarptautinis kino festivalis BALTIJOS BANGA

  Šiais metais kino festivalis švenčia penkerių metų jubiliejų. Festivalio globėjas – LR ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius. Tarptautinis kino festivalis BALTIJOS BANGA, kurio atidarymas tradiciškai vyksta rugpjūčio 23-iąją, Baltijos kelio minėjimo dieną...

  Plačiau

 • NEPATOGUS KINAS 2013

  NEPATOGUS KINAS 2013

  - 43 dokumentiniai filmai, 7 filmų programos, 15 užsienio svečių. - Susitikimai kino kūrėjais, diskusijos ir filmų aptarimai su ekspertais. - Kine laukiami visi - už bilietą moki, kiek nori.

  Plačiau