Vasaros (open air)


Trakai

SAVAS FESTAS 2015

SAVANORI, KĄ VEIKSI ŠIĄ VASARĄ? Nes tai gera žinia būtent Tau! Jeigu savanoriauji ar kažkada savanoriavai, o gal tiesiog prijauti savanorystės idėjai ir manai, kad savanorystė „veža“, tuomet TU privalai būti čia!

Europos savanorių tarnybos asociacija „SALTES“, siekdama formuoti savanorystės tradicijas bei suvienyti visą savanorių bendruomenę Lietuvoje, organizuoja jau antrąjį savanorių festivalį „Savas Festas 2015“. Festivalio Globėjas – Andrius Mamontovas.
Renginys praeitais metais sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo, todėl šiemet organizatoriai pasiūlys dar įdomesnių veiklų ir patyrimų gamtoje. Festivalio metu šurmuliuos įvairių organizacijų nariai, lektoriai, o vakare visus linksmins šauniausios muzikos grupės.

Savanorių festivalis nuo kitų organizuojamų festivalių Lietuvoje skiriasi tuo, kad jame tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus žmonės turės galimybę dalyvauti įvairiose erdvėse, kuriose mokysis viešojo kalbėjimo subtilybių, aiškinsis kaip sutramdyti įtampą ir stresą prieš auditoriją, kaip išgyventi gamtoje, pasigaminti plaustą ir pan. Taip pat dalyviai turės pirmosios medicinos pagalbos mokymus, kuriuose išgirs, kaip elgtis įvykus nelaimei, galės dalyvauti kraujo donorystės akcijoje ir sužinos daug naudingos informacijos apie sveiką gyvenimo būdą. Mėgstantys kūrybą, galės dalyvauti įvairiose meninėse dirbtuvėse.

Festivalio dalyviai, kurie į „SAVĄ FESTĄ“ atvyks su mažamečiais vaikais, juos galės palikti Vaikų erdvėje. Mažieji festivalio dalyviai galės smagiai laiką praleisti mokydamiesi įvairias edukacines programas, žaisdami įvairius savanorių paruoštus žaidimus.

Festivalis draugiškas gyvūnams!
ANKETA PILNAMEČIAMS (dalyviams nuo 18 metų)
https://docs.google.com/…/1tW6eYNXzajWluv7qzdq0_9F…/viewform
ANKETA NEPILNAMEČIAMS (dalyviams iki 17 metų)
https://docs.google.com/…/1rM3pVqRt3pQqa9VoxyirFLf…/viewform
REGISTRATION FORM for our dear international friends (ANKETA SKIRTA TIK UŽSIENIEČIAMS) https://docs.google.com/…/1lkqqw9FiUaoQ1b1JYKf0RyR…/viewform

Kaina:

Užsiregistravusiems, kaina - 2 Eurai.
Neužsiregistravusiems, kaina - 4 Eurai

Rėkalnis, Trakų rajonas
Kaina
2-4 EUR
Renginio vieta
Rėkalnis, Trakų rajonas
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com
Bilietų pirkimo puslapis
Bilietų įsigijimas - festivalio vietoje (renginio metu)

Panašūs festivaliai

 • MIDSUMMER Vilnius 2017

  MIDSUMMER Vilnius 2017

  Muzikos ir teatro festivalis Vilniaus miesto širdyje

  Plačiau

 • Mėlynių festivalis

  Mėlynių festivalis

  „Mėlynių festivalis“ – unikalus, vienintelis toks renginys Lietuvoje. Rengiamas po atviru dangumi, nuostabaus grožio, pušynų apsuptame Lekėčių miestelyje, esančiame Kauno ir Šakių rajonų sandūroje.

  Plačiau

 • SINTA

  SINTA

  Sinta - roko sintezė 2012 - tai grupinis muzikavimas su mokytojais iš Lietuvos ir užsienio. Tai proga jaunoms ir debiutuojančioms grupėms

  Plačiau