Kūryba / Muzika / Poezija / Sportas


Joniškis

Saulėtosios Naktys 2015

Daugelis jūsų jau turbūt žinote apie šį festivalį :)


Džiaugsimės:
Baltasis Kiras
Kūjeliai
Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis
Darius Žvirblis
Sen Svaja
Sakalas Čumačenko & “Či” 
No Intro
Vytautas Kairys
Mindaugas Briedis
tai tik pradžia:)
Taip pat daugybe dienos veiklų, pradedant nuo jogos, šokių improvizacijų, paskaitų, degustacijų, kurybinių dirbtuvių ir vis daugiau sielai skirtų praktinių užsiėmimų.


Festivalis Saulėtosios Naktys- tai Muzika, Menas ir Meilė.
Saulėtosios Naktys- tai ekologiškas, nekomercinis, idėjinis festivalis, buriantis bendraminčius menininkus, muzikantus ir kitus gerus žmones. Siekiame, kad festivalyje žmonės išmoktų kažko naujo: ar tai būtų tapymas, ar grojimas, ar tiesiog paprasčiausias bendradarbiavimas ir bendravimas. Stengiamės, jog festivalio dalyviai kas kartą patirtų vis naujų įspūdžių bei būtų įkvėpti kūrybiškai. Dažnai nenuspėjamos renginio veiklos kasmet įgauna vis daugiau išraiškos formų - tai daugybė Lietuvos bei užsienio muzikinių grupių pasirodymų, paskaitų įvairiomis temomis, taip pat gausybė ekologinių idėjų, sporto rungčių, unikalių kūrybos projektų, instaliacijų, šokių, "workshopų", filmų.
Muzika – The world is listening.


Festivalyje didžiausią dėmesį skiriame ne muzikos žanrui, bet muzikos skleidžiamoms vibracijoms. Čia galima išgirsti skirtingų žanrų muzikos: tiek dainuojamosios poezijos, tiek roko, tiek regio, folkloro, bliuzfunkpoprockalternatexperimento ar net repo. Tačiau visas Saulėtųjų Naktų festivalio muzikines grupes ir atlikėjus sieja esminis motyvas- muzikos pozityvumas, gera energija, nuoširdumas.


Menas - „Išreišk save‘‘.
Viena pagrindinių festivalio ,,Saulėtosios Naktys‘‘ idėjų - kiekvienas dalyvis tuo pačiu yra ir organizatorius. Daugelis festivalio meninių erdvių, pasirodymų, etiudų yra sugalvojami ir įgyvendinami būtent festivalio savanorių bei dalyvių. Čia sielai artimos veiklos gali rasti kiekvienas dalyvis : judrieji gali varžytis sporto rungtyse, norintiems atsipalaiduoti daromi masažai, taip pat galima išmokti šokio meno, tapyti ar tiesiog pasiklausyti įdomios paskaitos susėdus prie unikalių molinių pečių bei užkandžiaujant RAW- gyvo, žalio maisto. Ekstremalių pojūčių ištroškę dalyviai gali išbandyti smagų užsiėmimą - leidimąsi nuo medžių viršūnių besidriekiančiu lynu.
Meilė- One human family.


Festivalis vyksta šimtametėje istorinėje sodyboje ir jos aplinkoje. Šiais metais čia jau šeštąjį kartą tęsime meno, muzikos ir meilės istorijas. Vietos jaukioje sodybos teritorijoje pakanka visiems: čia gausu įvairių erdvių skirtingiems žmonių skoniams. Galima rinktis nuo indėniško tipio, kuriame vyksta arbatos ritualai iki „chilly“ zonos tiesiog po medžiu, čia paprastai ant šiaudų.
Jūsų vienintėlis festivalis.
Mes Jus mylim.

Gataučiai, Rigos 12A, 84268
Kaina
45 LT (13.16 EUR)
Renginio vieta
Gataučiai, Rigos 12A, 84268
Daugiau informacijos rasite
www.sauletosiosnaktys.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietupasaulis.lt

Panašūs festivaliai