Muzika / Vasaros (open air)


Satta Outside 2012

Jau šeštą kartą alternatyvą muzikoje ir mene pristatantis festivalis "Satta Outside" šiemet įvyks rugpjūčio 10-12 dienomis prie Baltijos jūros.

Esminiais tarp šimtų penktojo "Satta Outside" suvažiavimo akcentų tapo istorinis "Despotin Fam" orkestro pasirodymas, Reivo muziejus, oro linijų klaidas kolegų pagalba ištaisęs Ghostpoet, dvigubai ilgesnę nei planuota psichozę padovanojęs The Gaslamp Killer, smėliu ir saule dvi paras gyvenusi paplūdimio scena ir daugybė kitų dalykų, kurių suplanuoti ar numatyti nebuvo įmanoma.

Prisimenant ankstesnius metus, įkurtuves Šventojoje ir siurrealistinius nuotykius Smiltynės jachtklube tampa aišku, kad kiekvienas "Satta Outside", kurio dalyviai jau seniai skaičiuojami tūkstančiais, savaip rekordinis, geriausias, įsimintiniausias ir skambiausias. Ateinančią vasarą Šventosios estradoje ir jos prieigose ir vėl vyks tai, ko iki šiol niekas nėra patyręs, ypač vadovėliuose.

 

Atkakliausi "Satta Outside" poilsiautojai kelialapiu į Šventąją gali pasirūpinti jau dabar ir taip pasižymėti pirmą raudoną pliusą esminių 2012-ųjų renginių kalendoriuje.

Šventoji
Kaina
Nuo 65 Lt
Renginio vieta
Šventoji
Daugiau informacijos rasite
www.sattaoutside.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai

 • ravana

  ravana

  ravana – trečius metus šiaurės Lietuvoje vykstantis elektroninės muzikos festivalis ir vėl kviečia subtilaus skambesio mylėtojus. Joniškio raj. Normantėlių km. esanti poilsiavietė "Elnių slėnis" nuo seno sutraukdavo gamtą puoselėjančius žmones

  Plačiau

 • Granatos Live'19

  Granatos Live'19

  Didžiausias Lietuvoje muzikos festivalis

  Plačiau

 • PoKalėdinė vakaronė su "XIII Fortu", "Soul Magnet" ir "Wild Reason"@ Metro

  PoKalėdinė vakaronė su "XIII Fortu", "Soul Magnet" ir "Wild Reason"@ Metro

  PoKalėdinis tūsas "Metro" klube! Dainuos bei gros - kauniečiai "WILD REASON" (rock & roll), XIII FORTAS (rap metal) bei kolektyvas iš Vilniaus "SOUL MAGNET" XIII FORTAS Grupė pradėjo kurtis nuo 2009 m. pradžios ir tų pačių metų viduryje jau buvo žinoma, kad ta...

  Plačiau