Kinas / Kūryba / Muzika / Sportas / Teatras / Vasaros (open air)


Jonava

SAPFOFEST 2016

Liepos 22-24 dienomis penktasis queer bendruomenės iniciatyva rengiamas SapfoFest kviečia susiburti į Žeimių dvarą Jonavos raj.) ir artimiau nei bet kada, atvirai panarplioti save šių metų temoje K / A R T U (m a s). Atsivežk nuostabią queer save su savo klausimais, mintimis ir įžvalgomis, būk pasiruošęs praturtinančioms diskusijoms, muzikai ir vienos kitiems!


K / A R T U (m a s)
Šiemet SapfoFest 2016 kviečia atvirai ir artimai žvelgti į pačias save. Į mūsų džiugesius ir nuoskaudas, kasdienybę namuose, universitete ir darbe; mūsų išėjimus ir likimus spintose, šeimas, partneres/ius, kaimynus ir atostogas. Kaip kiekvieno iš mūsų patirtis gali būti naudinga kitai ir kaip k/artumas (buvimas kartu) gali mus vienyti? Kas mes esame kartu, kuo norime tapti, ką paliekame už 'mes' ribų ir kaip šis 'mes' gali sustiprinti kiekvieną iš mūsų?


PROGRAMOS ŠAKOS:
DIY principų besilaikančio bendruomenės festivalio SapfoFest 2016 komanda šiuo metu intensyviai dėlioja programą, kurią kuriame visi (kaip gali prisidėti sužinok čia: https://goo.gl/XcpIks).
- SAPFO EDU: Šiemet įprastas paskaitas keis specialūs diskusijų paneliai su trumpais profesionalų ir aktyvistų pristatymais. Interaktyvios diskusijos, dirbtuvės, queer įdėjų ir žinių sklaida, strategijų ir diskursų mainai, problematikos ir patirčių nagrinėjimas, įsitraukiant kiekvienam yra šių metų temos K/ARTUmas esmė.
- SAPFO BODY: Sapfo Sport virsta Sapfo BODY tam, kad per fizines veiklas ir koncentraciją į kūną geriau suprastume patys save ir kitą.
- Tradicija tapę SAPFO ART ir SAPFO FILM. Vizualieji menai, kūrybinės dirbtuvės, performansai, LGBT/queer filmai ir poezijos skaitymai.
- SAPFO SEX: Heteronormatyvumas yra pasenusi pažiūra, Sapfo tiesiai šviesiai kalba apie intymumą, nes tai padeda išsilaisvinti iš seksualinių tabu ir pasenusių prietarų.
- SAPFO DISCO: tradiciškai pradingsime naktyje ir muzikoje. "If I can't dance, I don't want to be part of your revolution".
Renginys NEMOKAMAS, tačiau kviečiame paremti mus, kad drauge galėtume užtikrinti kuo geresnę programos, higienos ir techninę kokybę: https://goo.gl/Ib7NBl. Už paramą dėkoja visa Sapfo bendruomenė!
Skaityti daugiau: 

Žeimių dvaras, Žeimiai, Draugystės 28, Jonavos rajonas
Renginio vieta
Žeimių dvaras, Žeimiai, Draugystės 28, Jonavos rajonas
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Panašūs festivaliai

 • Senamiesčio Žiogas

  Senamiesčio Žiogas

  Tai dar viena proga kauniečiams bei miesto svečiams pasidžiaugti jaukiomis ir šiltomis mūsų miesto erdvėmis, kurios kiekvieną "Senamiesčio žiogo" koncertą yra papuošiamos jaunųjų menininkų

  Plačiau

 • ŠERKŠNAS: harsh noise, power electronics

  ŠERKŠNAS: harsh noise, power electronics

  Prieš festivalį "Speigas", AGHARTA žeria į akis aršaus ir atšiauraus triukšmo kupiną ŠERKŠNĄ.

  Plačiau

 • nowJapan

  nowJapan

  Didžiausias Baltijos šalyse tradicinės ir šiuolaikinės Japonijos kultūros festivalis "nowJapan" šių metų rugsėjo 10-15 d. jau penktą kartą grįžta į Vilnių.

  Plačiau