Kinas / Muzika / Vasaros (open air)


Šiauliai

RUMSHK'14

Po ilgos pertraukos atgimstantis ir jau antrus metus vykstantis, alternatyvios muzikos festivalis - konkursas RUMSHK'14, kuris vyks Zubovų rūmų kiemelyje (Šiauliai), birželio 28-29 dienomis.
Festivalio programa:
Visomis dienomis veiks tatuiruočių salonas Totemas tattoo, vyks baikeriškos rungtys, kurias paruoš Šiaulių baikerių klubas Sun city bulls MCC, vyks kino seansai ir edukaciniai užsiėmimai bei paskaitos.
28 dieną koncertuos konkurso finalininkai, kurie bus žinomi birželio mėn. Kviestiniai svečiai grupės SHISHI ir Mantas Daujotas.
29 dieną koncertuos konkurso finalininkai, kurie bus žinomi birželio mėn. Kviestiniai svečiai grupės Good time boys ir Cunabula.
Renginio metu vyks tiesioginė transliacija per 15min.lt, kurios metu bus daroma Šiaulių jaunųjų gamtininkų stočiai ir Šiaulių gyvūnų globos namams Šiaulių letenėlė paramos akcija. Tiesioginė transliacija vyks ypatinga transliacija - atgal 30 metų, VHS technikos pagalba, tikriausiai pirmieji Europoje tai įgyvendinsime (ne digital pagalba, bet iš tiesų bus toks signalas), specialia grafika.

Aušros al. 50, Šiauliai
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Aušros al. 50, Šiauliai
Daugiau informacijos rasite
www.rumshk.lt

Panašūs festivaliai

 • Vilnius Film Shorts

  Vilnius Film Shorts

  VILNIUS FILM SHORTS yra dižiausias Baltijos šalyse tarptautinis trumpų filmų festivalis, pristatantis geriausius trumpus filmus iš viso pasaulio.

  Plačiau

 • DRUSKININKŲ TEATRO IR MUZIKOS FESTIVALIS 2013

  DRUSKININKŲ TEATRO IR MUZIKOS FESTIVALIS 2013

  Devintasis Druskininkų teatro ir muzikos festivalis – subalansuotas lietuvių žiūrovams Devintus metus organizuojamas Druskininkų teatro ir muzikos festivalis šiemet keičia ne tik sezoną, bet ir stilių

  Plačiau

 • Jaunoji Džiazo Banga 2013

  Jaunoji Džiazo Banga 2013

  Ketvirtoji Vaikų ir jaunimo džiazo dainų šventė "Jaunoji džiazo banga", vyksianti birželio 2 d., šiemet bus įsimitina visiems dalyviams, kadangi sulauksime ypatingos viešnios

  Plačiau