Kinas / Muzika / Vasaros (open air)


Šiauliai

RUMSHK'14

Po ilgos pertraukos atgimstantis ir jau antrus metus vykstantis, alternatyvios muzikos festivalis - konkursas RUMSHK'14, kuris vyks Zubovų rūmų kiemelyje (Šiauliai), birželio 28-29 dienomis.
Festivalio programa:
Visomis dienomis veiks tatuiruočių salonas Totemas tattoo, vyks baikeriškos rungtys, kurias paruoš Šiaulių baikerių klubas Sun city bulls MCC, vyks kino seansai ir edukaciniai užsiėmimai bei paskaitos.
28 dieną koncertuos konkurso finalininkai, kurie bus žinomi birželio mėn. Kviestiniai svečiai grupės SHISHI ir Mantas Daujotas.
29 dieną koncertuos konkurso finalininkai, kurie bus žinomi birželio mėn. Kviestiniai svečiai grupės Good time boys ir Cunabula.
Renginio metu vyks tiesioginė transliacija per 15min.lt, kurios metu bus daroma Šiaulių jaunųjų gamtininkų stočiai ir Šiaulių gyvūnų globos namams Šiaulių letenėlė paramos akcija. Tiesioginė transliacija vyks ypatinga transliacija - atgal 30 metų, VHS technikos pagalba, tikriausiai pirmieji Europoje tai įgyvendinsime (ne digital pagalba, bet iš tiesų bus toks signalas), specialia grafika.

Aušros al. 50, Šiauliai
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Aušros al. 50, Šiauliai
Daugiau informacijos rasite
www.rumshk.lt

Panašūs festivaliai

 • BRAZDESIAI SIELAI

  BRAZDESIAI SIELAI

  Festivalis "Brazdesiai Sielai" orientuotas į aktyvų, muzika bei menu besidomintį jaunimą, tačiau visa festivalio programa atvira bet kokio amžiaus žmonėms

  Plačiau

 • FiDi 46

  FiDi 46

  FiDi, Fiziko Diena – tai didžiausia lietuvoje studentiška šventė, vykstanti kiekvieną pirmąjį balandžio šeštadienį, jau 46-erius metus. Tai šventė, kurios atitikmens nerastume visame pasaulyje.FiDi yra radikalios saviraiškos įrankis

  Plačiau

 • Tundra'13

  Tundra'13

  Į gimtadienį kviečiami ir jame laukiami visi - tiek senieji draugai, pamilę festivalį jau pačioje jo gyvavimo pradžioje, tiek naujai atrasti bičiuliai, vertinantys kokybišką muziką ir nuostabią gamtą

  Plačiau