Muzika / Vasaros (open air)


Klaipėda

Roko naktys'17

Festivalis „Roko naktys“ nėra vieno vasaros savaitgalio pasispardymas – tai visas judėjimas, sėkmingas prekės ženklas ir vėliava tų, kurie visais metų laikais sunkiosios muzikos mėgėjams pateikia stiprių roko koncertų. „Roko naktų“ kvietimu Lietuvoje neseniai koncertavo „Pain“, „Amon Amarth“, „Sabaton“. Vasarį sostinės „Siemens“ arenoje buvo surengtas didelis žiemos festivalis „Roko naktys: Winter“ su „Sepultura“, „Kreator“, „Soilwork“ ir „Aborted“. Šią vasarą festivalis „Roko naktys“, žadama, parodys naują, dar kitokį savo veidą. Tai galima pajusti iš pasikeitusio oficialaus festivalio logotipo, šįkart jis – kur kas modernesnis. Be to, keičiasi vasaros renginio vieta. 

„Roko naktų 2017“ organizatoriai praneša, kad šių metų festivalio vieta – Klaipėdos laivų remonto dokas, centrinė miesto erdvė prie kruizinių laivų terminalo.

Blood Red Shoes (UK)
Colours of Bubbles (LT)
BIX oficialus puslapis (LT)
Freaks On Floor (LT)
Frank Fitts (LT)
Crucial Features (LT)

Daugiau netrukus!

Klaipėdos laivų remonto dokas, Priešpilio g. 9, Klaipėda
Kaina
Nuo 19.99
Renginio vieta
Klaipėdos laivų remonto dokas, Priešpilio g. 9, Klaipėda
Daugiau informacijos rasite
rokonaktys.lt

Panašūs festivaliai

 • Devilstone'18

  Devilstone'18

  4 dienų ekstremalaus rokenrolo kurortas

  Plačiau

 • Bardų festivalis "Akacijų alėja"

  Bardų festivalis "Akacijų alėja"

  "Akacijų alėja" - naujos, visai kitokios kokybės festivalis. Tai ne tik muzikos ir poezijos reginys, bet ir pirmoji šalyje tokio masto sueiga, reiškinys šalies kultūros žemėlapyje ir kalendoriuje.

  Plačiau

 • Vilniaus festivalis 2012

  Vilniaus festivalis 2012

  Šešiolika metų gyvuojančio Vilniaus festivalio struktūra išlieka tvari ir šiemet, kaip ir pagrindinis siekis – Lietuvos publikai dovanoti nekasdienių potyrių. Septyni koncertai šiemet vyks kone padieniui, tad publikos laukia intensyvi muzikos vakarų savaitė.

  Plačiau

Taip pat skaitykite