Vasaros (open air)


Raseiniai

Rising Thunder - Custom bike show 2012

"RISING THUNDER - Custom bike show 2012" – tai išskirtinis renginys išskirtiniams motociklams ir jų gerbėjams. Šiemet jis įgauna pagreitį su nauja jėga!

Tai vienintelis tokio pobūdžio projektas Lietuvoje, kurį organizuoja baikerių klubas "Twins forever mc". Praėjusių metų rezultatai parodė, kad yra gausybė pavienių žmonių ir custom dirbtuvių, kur kuriami, perdarinėjami, restauruojami įvairiausio tipo motociklai. Renginį aplankė per 3000 žmonių, suvažiavo apie 800 motociklų. Didžiulis susidomėjimas šiuo projektu įpareigoja dar labiau stiprinti renginio organizaciją, kad motociklų meistrai ir jų darbai būtų tinkamai pristatyti ir įvertinti šios srities specialistų. Šis projektas yra atviras visiems motociklų mylėtojams ir suteikia galimybę parodyti savo kūrinius plačiai visuomenei. Šiais metais motociklai varžysis 5 klasėse "Best American", "Best Oldtimer", "Best Bobber", "Best Trike", "Best Freestyle",  ir 5 nominacijose "Best of custom show", "Public’s Best", "Best Painting", "Geriausias inžinerinis sprendimas" ir "Crazy bike". Nugalėtojus išrinks kompetentinga komisija, o "Public’s Best" išrinks žiūrovai užpildę balsavimo kuponą, kurį gaus kartu su bilietu, ir įmetę į balsadėžę. Padidėjęs prizinis fondas, suteiks galimybę nugalėtojams toliau įgyvendinti savo moto projektus ir idėjas paversti realybe. Renginyje "RISING THUNDER - Custom bike show 2012" atsiras naujovių: dar didesnis "Custom show" parodos paviljonas, svečių teisėmis dalyvaus pasaulinėse custom parodose ne vieną apdovanojimą pelnę ekskliuzyviniai motociklai ir jų kūrėjai, "Non Stop Strip" paviljonas, daiktų saugykla, moto detalių ir aksesuarų prekyba, savo gaminius ir paslaugas demonstruos įvairios custom dirbtuvės, aerografai, kalviai. Renginio pamiršti neleis foto sesijos su įspūdingomis merginomis.

Kaimo turizmo sodyba ''KARPYNĖ''
Kaina
30 Lt
Renginio vieta
Kaimo turizmo sodyba ''KARPYNĖ''
Daugiau informacijos rasite
www.custombikeshow.lt

Panašūs festivaliai

 • Survivor

  Survivor

  Išlikimo instinktas yra mįslinga gyvybės mechanizmo dalis provokuojanti keblius klausimus: Kur tai veda? Kodėl taip vyksta? Kam to reikia?

  Plačiau

 • Masters of Calm Festival'18

  Masters of Calm Festival'18

  Įkvepiančios atostogos gamtoje

  Plačiau

 • Ont GRIND'ų 8

  Ont GRIND'ų 8

  Aštuntasis simpoziumas Žemaitijoje, sujungiantis pliusą ir minusą, yin ir yang, Tomą ir Džerį, Višiousą ir Amerikę, asimptotes, nokias ir pan. vėl rengia susimatymą, apsičiupinėjimą, išsilaisvinimą ir o(k)sanos aukštybėse siekimą per visus jums žinomus būdus...

  Plačiau