Muzika / Šokis / Vasaros (open air)


Molėtai

Revolution festival

Revoliucijos festivalis yra kasmetinis elektroninės muzikos bendruomenės susitikimas, kuriame vyksta viena teigiama banga.

Po stebuklingos kelionės aplink nuostabiausius Lietuvos gamtos stebuklus, revoliucija sustojo dar neištirtame Molėtų regione. Čia susipažinome su Antalakaja, kuri yra šalia Baltieji Lakajų ežero, apsupta šviežio oro ir žaliųjų Lietuvos miškų.

Įžengus į revoliucijos oazę, jus pasveikins unikali, stebuklinga ir siela liečianti Jungle, Drum & Bass, Hardcore, Techno ir PSY Trance ritmai. Muzikinę harmoniją sukurs elektroninės muzikos legendos, naujos tendencijos kūrėjai ir vietiniai meistrai.

Poilsio bazė " Baltieji Lakajai " Antalakaja, Moletai
Kaina
49 eur.
Renginio vieta
Poilsio bazė " Baltieji Lakajai " Antalakaja, Moletai
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com
Bilietų pirkimo puslapis
tickets.paysera.com

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai

 • Lotynų Amerikos dienos "In Latino" 2013

  Lotynų Amerikos dienos "In Latino" 2013

  Ar įmanoma per savaitę pamatyti bent didžiąją dalį Lotynų Amerikos, nors ir truputį pažinti kelių šalių kultūrą: pasižiūrėti keletą filmų, paragauti nacionalinių patiekalų, paklausyti muzikos, išgirsti literatūros kūrinių, sutikti įdomių žmonių, aistringai paš...

  Plačiau

 • Kviečia Joniškėlio respublika

  Kviečia Joniškėlio respublika

  Gyvosios karo istorijos ir muzikos festivalis

  Plačiau

 • Gatvės muzikos diena 2013

  Gatvės muzikos diena 2013

  Trečąjį gegužės šeštadienį Lietuvoje į gatves muzikuoti jau septintajį kartą išeis tūkstančiai žmonių. "Gatvės muzikos diena" - šventė, vienijanti visus, kalbančius universaliausia kalba pasaulyje - muzikos kalba

  Plačiau