Muzika / Vasaros (open air)


Revolution Festival 2018

Į Revolution Festival atvyksta pasaulinio garso žvaigždė General Levy – regio veteranas, apkeliavęs didžiąją dalį elektroninės muzikos džiunglių, koncertavęs su tituluočiausiais scenos liūtais, sužavėjęs publiką įgimtais laukiniais instinktais ir atliekama muzika, užburiančia ją išgirdusius. Jau penktus metus elektroninės muzikos melomanus suburiantis festivalis Revolution Festival šiemet vėl kviečia pasinerti į muzikinę kelionę liepos 6-8 dienomis! Festivalyje jus sups Jungle, Reggae, Techno, Hardcore, Drum and Bass, Psytrance ir Chill Out muzikos spalvos ir atspalviai. Platus muzikinis spektras ir atlikėjų įvairovė suteikia galimybę ne tik kiekvienam renginio lankytojui atrasti savo mylimą muziką, bet ir skatina pažinti naujus garsus bei skambesius. Juk gera muzika nebūtinai yra ta, kurią pažįsti iki paskutinio garso. #revolutionfestLT Daugiau informacijos jau greitai.

TBA
Renginio vieta
TBA
Daugiau informacijos rasite
www.revolutionfestival.lt
Bilietų pirkimo puslapis
goo.gl

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai

 • Vienos nakties festivalis SIRIUS

  Vienos nakties festivalis SIRIUS

  Iš UK ir iš rajonų, nuo sutemų iki visų šventųjų. Per slidžius bytus ir nedvasingas balades – tam, kad pamirštum vasarą visiems laikams

  Plačiau

 • HUNTERWOOD 2019

  HUNTERWOOD 2019

  Medžiotojų festivalis

  Plačiau

 • Spot Fest

  Spot Fest

  Organizuojame kolektyvinį, draugišką, reiverišką vasaros sezono uždarymo festivalį sujungiant numylėtus ir puikiai žinomus muzikos veteranus ir naujus talentus iš įvairių reivo atstovybių. Sulauksime pastiprinimo iš užsienio kolegų!

  Plačiau