Kūryba / Muzika / Šokis / Vasaros (open air)


Utena

REVOLUTION FESTIVAL 2013

Kviečiame vasarą pradėti galingais bass garsais festivalyje REVOLUTION. Birželio 14 – 16 dienomis, visai šalia Utenos, Pakalnių piliakalnio papėdėje, ežerų bei kerinčios gamtos apsuptyje Revolution festival organizatoriai kviečia aplankyti tikras lietuviškas džiungles!

Čia plokšteles suks ne tik pripažinti Lietuvos jungle, hardcore, drum’n’bass karaliai, bet taip pat ir puikiai žinomi atlikėjai iš visos Europos. Čia ritmus palaikys tokie scenos vilkai bei sparčiai kopiantys karjeros laiptais ir jau pripažinti naujokai, kaip KRUMBLE[FR], J MAN[UK], AUDIOTIST [BE], JAMIN NIMJAH [UK] ir daug kitų!

Be kokybiškos muzikos, festivalyje veiks įvairios meninės dirbtuvės, taigi nuobodžiauti tikrai nereiks, o atpalaiduojanti Aukštaitijos gamta priglaus pavargusį, užsūpuos ir padės pamiršti visus rūpesčius.

Pradėk vasarą galingai!

Pakalnių kaimas
Kaina
Nuo 40 Lt
Renginio vieta
Pakalnių kaimas
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietupasaulis.lt

Taip pat skaitykite

  • Revolution festival: mažas, bet stiprus!

    prieš 6 metus

    Revolution festival: mažas, bet stiprus!

    Jeigu ketvirtą ryto vidury miškų šoki priešais tanko vamzdį, žinok – vyksta revoliucija! Galinga, masyvi, pozityvi, skleidžianti tik teigiamą vaibą revoliucija. Miškas virsta džiuglėmis, o aplink kartu siaučia ir džiug...

    Plačiau

Panašūs festivaliai