Muzika / Vasaros (open air)


Klaipėda

RAFTA 2015

Vieną karštą rugpjūtį į Kuršių marias plūduriuojančia scena išplaukė būrelis draugų. Atradę ypatingą muzikos ant vandens jausmą, jie mariomis plaukia kasmet, o prie jų prisijungia vis daugiau bendraminčių. Šią, jau ketvirtą, vasarą kviečiame į dar didesnį renginį su dar daugiau muzikos ir daugiau pramogų.

Vienintelis Lietuvoje plūduriuojantis festivalis RAFTA 2015 šiemet – viena koja sausumoje, Nidos oro uoste.

Nuolat plaukdamas pirmyn ir kasmet surinkdamas vis daugiau bendraminčių, ketvirtasis RAFTA festivalis rugpjūčio 7, 8, 9 d. švartuojasi Nidos oro uoste.

KAIP ATVYKTI

1
Atvykti į RAFTĄ galima bet kokiu vandens transportu. Iš marių festivalio scena bus gerai matoma, geru garsu pasirūpinta, todėl savo laive, jachtoje ar ant plausto muzikos galėsite klausytis nemokamai.

2
Poilsiaujantys Nidoje ir norintys patirti tikrą festivalio atmosferą, gyventi jo aplinkoje bei pamatyti atlikėjus iš arti galės įsigiję RAFTOS bilietą. Trijų dienų bilietas su vieta nakvynės zonoje – nuo 22,41 EUR (Tiketa.lt). Parkingas – 5 EUR (vietoje).

TINKA VISKAS, KAS PLAUKIA
Muzika ir gera kompanija mėgaukitės atplaukę nuosava jachta, nuomotu laivu, savadarbiu plaustu ar kita vandens transporto priemone – tinka viskas, kas išlaikys jus virš vandens.

ATLIKĖJAI
Penktadienis (18:00 - 02:00):
Garbanotas Bosistas
DJs: Audrius Kaštonas, Grizlis ir Pitonas
Netrukus paskelbsime daugiau

Šeštadienis (10:00 - 02:00):
Supersci (SWE)
Keymono
Baltic Balkan
Deneez (One Ear Stereo)
Genys (Weboogie/Lowvibe)
Neringa FM
Netrukus paskelbsime daugiau

Sekmadienis (10:00 - 14:00)
DJs

VANDENS PARODA IR TURGELIS
Rafta pakilimo take šiemet vyks ir vandens transporto priemonių paroda. Norintys dalyvauti ieškokit daugiau informacijos www.rafta.lt
Norintiems Rafta turgelyje parduoti savo seną baidarę, jėgos aitvarą, irklą, hidrokostiumą ar kitą užteks tik bilieto.

Nidos oro uostas
Kaina
Nuo 4 EUR
Renginio vieta
Nidos oro uostas
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Taip pat skaitykite

 • Rafta skelbia programą

  prieš 4 metus

  Rafta skelbia programą

  Muzikos festivalis „ Rafta “, vyksiantis rugpjūčio 7-9 d., skirtas tiems, kurie nori klausytis muzikos jusdami Kuršių marių brizą arba iki pusės stovėdami vandenyje. Tačiau šiemet jau ketvirtą kartą vyksiantis festivalis be gausios m...

  Plačiau

 • Kuršių marių festivalis "Rafta" – ekologiškiausias

  prieš 4 metus

  Kuršių marių festivalis "Rafta" – ekologiškiausias

  Šiemet ketvirtą kartą organizuojamas muzikos festivalis „ Rafta “ siekia tapti ekologiškiausiu šalies festivaliu ir nuo kiekvieno parduoto bilieto vieną eurą skiria Kuršių nerijos nacionaliniam parkui. Rugpjūčio 7-9 di...

  Plačiau

Panašūs festivaliai