Kinas / Kūryba / Mokslas / Muzika / Sportas


Kaunas

RAFES festivalis'13

Gegužės 5d. prasideda didžiausias ir studentiškiausias "RAFES festivalis". Festivalio renginiai truks savaitę laiko.

"RAFES festivalio’13" renginių savaitę pradės naujas festivalio renginys "RAFES riedynės". Kaunas nieko panašaus dar nėra matęs, todėl tai bus puiki proga kiekvienam išradingam patrakėliui parodyti savo išradingumą ir originalumą. Svarbiausias "RAFES riedynių" tikslas – sukonstruoti kuo įdomiau veikiantį ir atrodantį laisvaeigį riedį ir juo nulėkti specialia trasa. Tai bus puiki galimybė gerai praleisti laiką ne tik dalyviams, bet ir miesto gyventojams bei svečiams. Dalyvauti kviečiame visus ir mažus, ir didelius ir naujokus, ir jau patyrusius riedynininkus! Dar viena džiugi žinia – nėra jokio dalyvio mokesčio, priešingai – geriausi pasirodžiusio riedžio komandos laukia 1000€ vertės prizas! Taip pat atidarymo metu laukia daug kitų pramogų ir staigmenų.

Renginių datos:

05.05 "RAFES riedynės"
05.06 Naktinis futblolas
05.07 B'utelizacija
05.08 Konferencijos
05.08 Kino vakaras
05.10 Uždaromasis koncertas

"RAFES" renginių savaitę vainikuos jau 32-ąjį kartą vyksiantis "RAFES festivalio’13 uždaromasis koncertas". Kiek kitaip nei anksčiau Uždaromasis festivalio koncertas vyks ne gegužės pirmąjį, o antrąjį mėnesio penktadienį – gegužės 10 dieną. Kadangi iki vasaros bus likusios tik 20 dienų, tikimės šiltesnių orų, daugiau žmonių bei dar daugiau garso ir šviesų. Šiais metais kiekvienas save galės atrasti keturiose skirtingos muzikos erdvėse, žaisti įvairius žaidimus, šokti iki paryčių, išgerti pačio skaniausio alaus, bandyti surasti savo tikrąją meilę tradicija tapusiame "Aklajame pasimatyme" ir netgi susižieduoti "RAFES vestuvėse"! Ir tai tik maža dalis to, ką Jūs patirsite sudalyvavę didžiausiame studentiškame renginyje ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje! Susitiksime RAFES festivalyje’13!

Renginių aprašymus bei registracijas rasite festivalio internetiniame puslapyje: www.rafesfestivalis.lt Arba facebook'e

Studentų g. 50
Kaina
15-25 Lt, vyksta nemokami renginiai
Renginio vieta
Studentų g. 50
Daugiau informacijos rasite
www.rafesfestivalis.lt

Visi renginiai nemokami, išskyrus uždaromąjį koncertą, kuris kainuoja nuo 15 iki 25 Lt.

Panašūs festivaliai

 • Bliuzo naktys 2017

  Bliuzo naktys 2017

  Seniausias muzikos festivalis Lietuvoje, vykstantis po atviru dangumi vasaros metu

  Plačiau

 • Parbėg laivelis

  Parbėg laivelis

  Tarptautinis folkloro festivalis "Parbėg laivelis" - viena didžiausių etninės kultūros švenčių Vakarų Lietuvoje, įtraukta į Tarptautinės liaudies meno organizacijos CIOFF prie UNESCO festivalių kalendorių. Įvairiataučius autentiško folkloro atlikėjų būrius sut...

  Plačiau

 • Kalėdinių giesmių festivalis

  Kalėdinių giesmių festivalis

  Klaipėdos miesto chorinė bendrija „Aukuras“ kartu su Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčia organizuoja Vakarų Lietuvos krašto bažnytinių chorų Kalėdinių giesmių festivalį, kuris vyks 2015 m. sausio 3 d.

  Plačiau