Muzika


Kaunas

RAFES 2012

Didžiausias studentų festivalis Lietuvoje "RAFES 2012" gegužės 4 dieną visus išsiilgusius geros muzikos ir pramogų kviečia į Kauno technologijos universiteto Elektronikos rūmus, kuriuose planuojama sutalpinti daugiau nei 2000 studentų.

31-ąjį kartą organizuojamas renginys dalyvius žada nustebinti ne tik studentiškomis pramogomis, bet netgi keturiomis, skirtingų gyvos muzikos stilių erdvėmis:

"House" muzikos kiemelyje elektroninės muzikos gerbėjus linksmins Mantas T (Partyzanai/Cologne, LT), Gvidas (Partyzanai, LT), Kastis Torrau (EXIT, LT), Saulty (Downtown Party Network), Arnas D, Ap2Date.

Roko muzikos kieme išjudinti dalyvius mėgins grupės "Freaks on floor", "AC/DC Tribute LT", "Attitude", "Part Time Porn", "Thundertale" ir "Nemunu".

Specialioje "RAFES 2012" festivalio salėje dalyviai galės mėgautis grupių "KeyMono" (D. Britanija), "Lilas & Mad Money & Innomine", "Tie geresni", "Fingalick", "Remedy" (Perf10/Wreck/Street Industry), "Oxy Turbo" pasirodymais.

Akustinėje scenoje savo muzikinius pasirodymus surengs Linas Adomaitis ir Mantas Jankavičius. Akustinėje scenoje dalyvių taip pat laukia ir humoro šou su Juozu Zavaliausku.

Festivalio organizatoriai pasiryžę nenuvilti nei aktyvaus laisvalaikio mėgėjų, kuriems turi paruošę įvairiausių rungčių bei atrakcijų, nei ramybę mėgstančių festivalio dalyvių, kuriems specialiai bus įrengtas atsipalaidavimo kambarėlis. Taigi, jei esate nusiteikę linksmybėms ir neišdildomiems įspūdžiams, gegužės 4 dieną nieko neplanuokite, nes festivalis "RAFES 2012" suplanavo už jus!

Studentų g. 50
Kaina
20 Lt
Renginio vieta
Studentų g. 50
Daugiau informacijos rasite
www.rafes.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietupasaulis.lt

Panašūs festivaliai

 • White Arena Show 2013

  White Arena Show 2013

  Tai bus jau septintas renginys, kuomet balta spalva ir muzika, susilies į nepakartojamą, gryną derinį, kuris užtikrins neišdildomus įspūdžius metams į priekį. Septintas kartas, kai mieste padaugės baltai apsirengusių, geras emocijas spinduliuojančių žmonių

  Plačiau

 • VISAGINO COUNTRY 2013

  VISAGINO COUNTRY 2013

  XX –as tarptautinis kantri muzikos festivalis VISAGINO COUNTRY 2013 laukia Jūsų Visagine rugpjūčio 16 – 17 dienomis!

  Plačiau

 • DT CAMP'18

  DT CAMP'18

  Rave

  Plačiau