Muzika


Radistai Village'13 - Joninės@Dubingiai

"Radistai" per Jonines rengia elektroninės muzikos festivalį Dubingiuose

Socialiniame tinklapyje "Facebook" beveik 200 tūkstančių gerbėjų turintys ZIP FM laidos „Radistai“ vedėjai Rolandas Mackevičius bei Jonas Nainys nusprendė suburti šiuos žmones į vieną gerą festivalį "Radistai Village'13". Jis vyks birželio 22-24 dienomis Dubingiuose, prie ežero, su civilizacijos patogumais, interaktyviomis pramogomis bei pripažintais šalies didžėjais.

Vasaros festivalius "radistai" keletą metų rengė Nidoje. Tačiau pastarosios Joninės Dubingiuose viską apvertė aukštyn kojomis.

"Pernai šventėme vieną dieną ir į mūsų muzikos šventę susirinko 1,5 tūkstančio žmonių. Šiemet esame nusiteikę dar rimčiau: Jonines švęsime tris dienas, iškilmes pradėsime su orkestrais, o paskui dvejose scenose gros patys geriausi didžėjai, paplūdimyje veiks "Red Bull" aktyviosios pramogos, - pasakoja "radistas" R.Mackevičius. – Turime beveik 200 tūkstančių draugų "facebook'e". Tai – kaip nemažas miestas. Pamanėme, kad šiuos žmones, kurie išsibarstę po visą Lietuvą, bet juos vienija ZIP FM ir mėgiama muzika, būtų gerai suburti į vieną festivalį. Todėl kviečiame Jonines švęsti kartu, Dubingiuose. Beje, netoliese yra Molėtų aerodromas, todėl gali prisijungti ir mūsų emigrantai iš Londono, Dublino..."

"Radistai Village‘13" - originalus festivalis, turintis neabejotinų privalumų. "Čia veiks jaukus palapinių miestelis, bet tiems, kas nenori, nereikės miegoti ant žemės.  Kadangi viskas vyks seminarų ir poilsio centre "Dubingiai", bus galima apsistoti patogiuose kambariuose, valgyti normalioje maitinimosi įstaigoje. Neteks karo lauko sąlygomis kovoti su girtais kaimynais, troškuliu ar saulės kaitra, o užsimanius į tualetą eiti į mišką, - pliusus vardija Rolandas. – Be to, visi lietuviški festivaliai vyksta miške ar prie jūros, arba mieste, o "Radistai Village" vyks prie gaivaus ežero."

"Radistų" vizijose - fantastinių pasakų elementų turintis festivalis, todėl į pagalbą jie pasikvietė Dailės akademijos studentus, kurie sukurs specialias dekoracijas ir jomis išpuoš teritoriją. Festivalio zonoje dienomis taip pat veiks tinklinio, krepšinio aikštelės.

Dvejose scenose prie pultų dirbs Radistai DJ’s, Mario Basanov, Kastis Torrau & Donatello, Happyendless DJ’s, Marius Ivanoff, Mindaugėlis, Manfredas, Arnas D, Vidis, Virus J,  Rembo ir kiti. Gyvą pasirodymą rengia "G&G Sindikatas". "Festivalį gerą parą gyvai transliuos interneto televizija, o taip pat turėsime tiesioginių santykių su klausytojais per ZIP FM", - žada R.Mackevičius.

Festivalis"Radistai Village'13" vyks birželio 22-24 dienomis seminarų ir poilsio centre "Dubingiai".

Kur:

 • Seminarų ir Poilsio centras Dubingiai, , Giraičių k.

 

Poilsio Namai Dubingiai, Giraičių km., Utenos apskritis
Kaina
38 - 663 Lt
Renginio vieta
Poilsio Namai Dubingiai, Giraičių km., Utenos apskritis
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com
Bilietų pirkimo puslapis
www.ticketpro.lt

Panašūs festivaliai

 • Kražių festivalis

  Kražių festivalis

  Senosios ir moderniosios kultūros dermė, platus muzikos stilių ir žanrų spektras, sukviečiant įvairių sričių profesionalius menininkus

  Plačiau

 • Afrikos dienos 2012

  Afrikos dienos 2012

  Festivalis "Afrikos dienos 2012" šiemet kviečia ateiti ir atrasti kvapą gniaužiančią, stebinančią, viliojančią Afriką, kuri jau gegužės mėnesį bus pasiekiama ranka ir prabils garsais, judesiais bei spalvomis

  Plačiau

 • Satta Outside 2012

  Satta Outside 2012

  Atkakliausi "Satta Outside" poilsiautojai kelialapiu į Šventąją gali pasirūpinti jau dabar ir taip pasižymėti pirmą raudoną pliusą esminių 2012-ųjų renginių kalendoriuje.

  Plačiau