Kūryba


Molėtai

POSTCOSMOS X

Birželio 7-9 dienomis vėl kviesime dalyvauti ypatingoje mokslo ir meno misijoje p o s t c o s m o s X, kur kartu keldami akis į dangų, skverbsimės per tolimus ir gilius atmosferos sluoksnius, tarpstančius virš Senovinės dangaus šviesulių stebyklos, gaubiančius Etnokosmologijos muziejaus bei Molėtų observatorijos kupolus.

Beribiais atspindžiais dar vos įšilti spėjusiame ežere tarsi kometos blykstels dešimtys originalios muzikos atlikėjų, pažinimo džiaugsmą ir smalsumą žadins paskaitų popietės, skirtos NASA 60-mečiui, lektoriai, pasąmoninius kosmosus kaip savo brangiausią auksą žarstys poetai, naktiniai žygiai ves prie didžiausių Lietuvoje teleskopų, o giliausią atminties rėžį kaip visuomet paliks tas kitas, nepamatuojamas ir bevardis.

Pirmuosius „Postcosmos X“ atlikėjus skelbsime jau netrukus, bet siūlome jų nelaukti - sutaupyti kelionei ir gaiviems gėrimams, įsigyjant išankstinį bilietą.

„Paysera“ platformoje jau parduodami dviejų tipų bilietai:
1) Abiems festivalio dienoms (galios nuo renginio pradžios penktadienį vakare iki pabaigos sekmadienio popietę) - 35 eur
2) Vienai festivalio dienai (galios nuo šeštadienio vidurdienio iki renginio pabaigos sekmadienio popietę) - 25 eur

Rasite čia: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/postcosmos-x

Vėliau bilietai brangs.
Vaikai iki 8 metų įleidžiami nemokamai.

Hiustonai, mes startuojam!

Kulionių kaimas, Molėtų rajonas
Kaina
Nuo 25 EUR
Renginio vieta
Kulionių kaimas, Molėtų rajonas
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com
Bilietų pirkimo puslapis
tickets.paysera.com

Panašūs festivaliai

Taip pat skaitykite