Muzika


Palanga, Kaunas, Vilnius

Pasaulio muzika gyvai'12

Rugpjūtį prasidės pirmasis Lietuvoje world music festivalis, apimsiantis keturis kassavaitinius koncertus. Į pirmąjį Lietuvoje world music festivalį "Pasaulio muzika gyvai'12" organizatoriai žada atvežti grupes iš skirtingų pasaulio kampelių: Portugalijos, Vengrijos, Jamaikos ir JAV.

 

PROGRAMA

"OqueStrada" - bene didžiausias pastarųjų metų atradimas iš Portugalijos, naujai perrašantis portugalijos muzikos tradicijas ir besimėgaujantis pelnytu pripažinimu namuose ir svetur.

Rugpjūčio 1 d. Mokytojų namų kiemelis, Vilnius
Rugpjūčio 2 d. Birutės uostas, Palanga

Raymond Wright - regio muzikos gerbėjams gerai pažįstamas atlikėjas iš egzotiškosios Jamaikos, turintis unikalius vokalinius gebėjimus ir dažnai muzikos kritikų statomas į vieną gretą su tokiais talentais kaip Luther Vandross, Beres Hammond, Luciano ar Barry White.

Rugpjūčio 14 d. Ryšių kiemelis, Kaunas
Rugpjūčio 15 d. Mokytojų namų kiemelis, Vilnius

"Romengo" – viena ryškiausių savo žanro atstovių. Grupės albumas "Kétháné" 2011 metais rugsėjo mėnesį pakliuvo į 5-tą World Music Charts Europe geriausių albumų sąrašo vietą. Režisieriaus E.Kusturicos, G.Bregovičiaus, Gogol Bordeo gerbėjams šis koncertas bus tikra dovana.

Rugpjūčio 22 d. Mokytojų namų kiemelis, Vilnius
Rugpjūčio 23 d. Ryšių kiemelis, Kaunas

Sax Gordon – vienas energingiausių ir labiausiai jaudinančių saksofonistų šiuolaikinėje muzikos rinkoje. Emocionali ir virtuoziška saksofono fiesta – tinkama vasaros palydėtuvių šventė! Egzotiškas, įvairialypis, spalvingas, dovanojantis daug gerų emocijų!

Rugpjūčio 29 d. Mokytojų namų kiemelis, Vilnius
Rugpjūčio 30 d. Ryšių kiemelis, Kaunas

Palanga, Kaunas, Vilnius
Kaina
33 - 78 Lt
Daugiau informacijos rasite
www.gmgyvai.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietai.lt

Pirkdami bilietus, taip pat prisidėsite prie iniciatyvos padovanoti "SOS vaikų kaimui" muzikinių instrumentų ir sudaryti sąlygas jų muzikiniam švietimui. Nuo kiekvieno bilieto bus skiriama net 8 proc. suma.

Taip pat skaitykite

  • Pirmasis Lietuvoje world music festivalis jau rugpjūtį!

    prieš 7 metus

    Pirmasis Lietuvoje world music festivalis jau rugpjūtį!

      Rugpjūtį prasidės pirmasis Lietuvoje world music festivalis, apimsiantis keturis kassavaitinius koncertus. Į pirmąjį Lietuvoje world music festivalį "Pasaulio muzika gyvai'12" organizatoriai žada atvežti grupes iš skirtingų pasaulio kamp...

    Plačiau

Panašūs festivaliai