Kinas / Kūryba / Mokslas / Muzika / Sportas / Teatras / Vasaros (open air)


Prienai

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas įvyks šių metų liepos 12-15 dienomis Prienų rajone, Visuomenės harmonizavimo parke. Tai pirmas Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas nepriklausomos Lietuvos istorijoje.

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas - tai jaunimui skirtas festivalis, aprėpiantis mokslą, verslą, politiką ir kultūrą. Keturias dienas Visuomenės harmonizavimo parke veiks kelios dešimtys erdvių, kuriose įvyks per šimtą įvairių pranešimų susitikimų ir diskusijų. Kiekvienas, atvykęs į susitikimą, galės dalyvauti bet kurioje diskusijoje, išgirsti sudominusį pranešimą, prisistatyti karjeros mugėje ir pabendrauti su žinomiausiais Lietuvos verslininkais, politikais, kultūros bei akademinio pasaulio atstovais. Festivalyje laukiami visi - nesvarbu, kur gyvenatys ir ką veikiantys. Nesvarbu, kokios amžiaus. Jei Jums dar ką nors reiškia žodis Lietuva ir Jūs norite smagiai ir turiningai praleisti laiką bei susirasti draugų visame pasaulyje - Jūs turite būti čia.

RENGINĮ GLOBOJA LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTĖ DALIA GRYBAUSKAITĖ. TARP RENGINIO AMBASADORIŲ IR DALYVIŲ: Ilja Laurs, Andrius Mamontovas, Algirdas Kaušpėdas, Dalia Ibelhauptaitė, Juozas Statkevičius, Antanas Guoga, Ray Bartkus Jonas Valančiūnas, Renata Mikailionytė.

Programoje: Andrius Mamontovas, "Antis", "G&G sindikatas", Keistuolių teatro „Brėmeno muzikantai“, "Happyendless", "Lūdni slibinai", "Fusedmarc" ir "Trys keturiose" projektas "Waft", "Freaks on floor" ir kiti atlikėjai bei vakarėliai su DJ'ais.

Kinas, teatras, mada:

 • "Kita svajonių komanda" ("The other dream team"), režisierius ir prodiuseris Marius Markevičius, Filmo pristatyme dalyvaus Šarūnas Marčiulionis.
 • "Kino pavasario" lietuviškų filmų programa "Tadas Blinda", spektaklis "Žmogus medyje".
 • Atvyks autorius ir režisierius Vytautas Balsys.
 • Vyks Juozo Statkevičiaus mados kolekcijos video pristatymas.
 • Ray Barkaus dirbtuvės. Savo kūrybines dirbtuves pristatys ir specialus festivalio svečias - pasaulinio garso menininkas Ray Bartkus.
 • Vakaronė ir šokiai su ansambliu Lietuvos edukologijos universiteto folkloro ansambliu "Poringė".
 • Veiks tradicinių lietuviškų amatų dirbtuvės, Architektūros kūrybinės dirbtuvės, Maisto gaminimo dirbtuvės su „Čiop Čiop", Vaikų žaidimų zona.
 • Vyks praktiniai gyvenimo būdo seminarai su Pietų Korėjos gydytoju, gimnastikos, meditacijų ir kovų menų meistrų Koh Nam Jun.
 • Bus surengti krepšinio, tinklinio ir futbolo turnyrai.

Išsami programa

Visuomenės harmonizavimo parkas, Prienų r.
Kaina
78 - 150 Lt
Renginio vieta
Visuomenės harmonizavimo parkas, Prienų r.
Daugiau informacijos rasite
www.pljs2012.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietupasaulis.lt

Panašūs festivaliai

 • Vilnius Jazz'26

  Vilnius Jazz'26

  "Vilnius Jazz" – seniausias kasmetinis Vilniaus džiazo festivalis, organizuojamas nuo 1987 m. Tai vienintelis renginys Lietuvoje, kurio programose pagrindinis dėmesys skiriamas įvairiausioms šiuolaikinio džiazo atmainoms.

  Plačiau

 • FOLK LT

  FOLK LT

  Tarptautinis tradicinės muzikos ir šokių festivalis – trys dienos ir trys naktys tradicinės muzikos ir šokių po atviru dangumi

  Plačiau

 • Bliuzo Naktys 2015

  Bliuzo Naktys 2015

  Daugiau nei du dešimtmečius vykstantis atviro oro festivalis

  Plačiau