Kinas / Kūryba / Mokslas / Muzika / Sportas / Teatras / Vasaros (open air)


Prienai

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas įvyks šių metų liepos 12-15 dienomis Prienų rajone, Visuomenės harmonizavimo parke. Tai pirmas Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas nepriklausomos Lietuvos istorijoje.

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas - tai jaunimui skirtas festivalis, aprėpiantis mokslą, verslą, politiką ir kultūrą. Keturias dienas Visuomenės harmonizavimo parke veiks kelios dešimtys erdvių, kuriose įvyks per šimtą įvairių pranešimų susitikimų ir diskusijų. Kiekvienas, atvykęs į susitikimą, galės dalyvauti bet kurioje diskusijoje, išgirsti sudominusį pranešimą, prisistatyti karjeros mugėje ir pabendrauti su žinomiausiais Lietuvos verslininkais, politikais, kultūros bei akademinio pasaulio atstovais. Festivalyje laukiami visi - nesvarbu, kur gyvenatys ir ką veikiantys. Nesvarbu, kokios amžiaus. Jei Jums dar ką nors reiškia žodis Lietuva ir Jūs norite smagiai ir turiningai praleisti laiką bei susirasti draugų visame pasaulyje - Jūs turite būti čia.

RENGINĮ GLOBOJA LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTĖ DALIA GRYBAUSKAITĖ. TARP RENGINIO AMBASADORIŲ IR DALYVIŲ: Ilja Laurs, Andrius Mamontovas, Algirdas Kaušpėdas, Dalia Ibelhauptaitė, Juozas Statkevičius, Antanas Guoga, Ray Bartkus Jonas Valančiūnas, Renata Mikailionytė.

Programoje: Andrius Mamontovas, "Antis", "G&G sindikatas", Keistuolių teatro „Brėmeno muzikantai“, "Happyendless", "Lūdni slibinai", "Fusedmarc" ir "Trys keturiose" projektas "Waft", "Freaks on floor" ir kiti atlikėjai bei vakarėliai su DJ'ais.

Kinas, teatras, mada:

  • "Kita svajonių komanda" ("The other dream team"), režisierius ir prodiuseris Marius Markevičius, Filmo pristatyme dalyvaus Šarūnas Marčiulionis.
  • "Kino pavasario" lietuviškų filmų programa "Tadas Blinda", spektaklis "Žmogus medyje".
  • Atvyks autorius ir režisierius Vytautas Balsys.
  • Vyks Juozo Statkevičiaus mados kolekcijos video pristatymas.
  • Ray Barkaus dirbtuvės. Savo kūrybines dirbtuves pristatys ir specialus festivalio svečias - pasaulinio garso menininkas Ray Bartkus.
  • Vakaronė ir šokiai su ansambliu Lietuvos edukologijos universiteto folkloro ansambliu "Poringė".
  • Veiks tradicinių lietuviškų amatų dirbtuvės, Architektūros kūrybinės dirbtuvės, Maisto gaminimo dirbtuvės su „Čiop Čiop", Vaikų žaidimų zona.
  • Vyks praktiniai gyvenimo būdo seminarai su Pietų Korėjos gydytoju, gimnastikos, meditacijų ir kovų menų meistrų Koh Nam Jun.
  • Bus surengti krepšinio, tinklinio ir futbolo turnyrai.

Išsami programa

Visuomenės harmonizavimo parkas, Prienų r.
Kaina
78 - 150 Lt
Renginio vieta
Visuomenės harmonizavimo parkas, Prienų r.
Daugiau informacijos rasite
www.pljs2012.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietupasaulis.lt

Panašūs festivaliai