Vasaros (open air)


Prienai

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas 2014

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas įvyks šių metų liepos 10-13 dienomis Prienų rajone, Visuomenės harmonizavimo parke. Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas - tai jaunimui skirtas festivalis, aprėpiantis mokslą, verslą, politiką ir kultūrą.

Keturias dienas Visuomenės harmonizavimo parke veiks kelios dešimtys erdvių, kuriose įvyks per šimtą įvairių pranešimų susitikimų ir diskusijų.

Kiekvienas, atvykęs į susitikimą, galės dalyvauti bet kurioje diskusijoje, išgirsti sudominusį pranešimą, prisistatyti karjeros mugėje ir pabendrauti su žinomiausiais Lietuvos verslininkais, politikais, kultūros bei akademinio pasaulio atstovais.

Poilsio zonose bus rodomas kinas, spektakliai, gyvos muzikos koncertai ir šokių pamokos. Kiekvieną vakarą didžiojoje hipodromo scenoje vyks žymiausių Lietuvos atlikėjų ir grupių koncertai.

P R O G R A M A

Vaizgakiemis, Prienų rajonas
Kaina
Tikslinama
Renginio vieta
Vaizgakiemis, Prienų rajonas
Daugiau informacijos rasite
www.pljs2014.lt

Panašūs festivaliai

 • KILKIM ŽAIBU XVI

  KILKIM ŽAIBU XVI

  Festivalis KILKIM ŽAIBU XVI vyks 2015 m. birželio 26-27 d. Žagarėje, šalia Raktės piliakalnio, Žvelgaičio ežero pakrantėje

  Plačiau

 • Blusų festivalis

  Blusų festivalis

  Ir vėl, vienintelį kartą metuose - tuomet, kai saulė šviečia karščiausiai, visos Lietuvos blusos ir visi blusinėtojai renkasi į didžiausią Blusų festivalį, kur visą dieną perkama, parduodama ir mainoma, tobulinamas kūnas ir siela, gėrimasi menu ir kokybiška mu...

  Plačiau

 • funikulierius

  funikulierius

  bass // techno More TBA.

  Plačiau