Muzika


Vilnius

OCT-HERNIA VOL. 2

Avalanche organizacija grįžta su antruoju ekstremalios elektroninės muzikos rudeniniu meniu. Spalio 4 d., šeštadienį, pristatoma antroji industrial ambient muzikos festivalio dalis – OCT-HERNIA Vol. 2.
Avalanche stengiasi laikytis aukščiausių veiklos standartų, nuolat bendradarbiauja su garsiomis muzikos leidyklomis, todėl festivalyje gros pagrindiniai operatoriai iš Vokietijos – Tesco Organisation, Danijos – Posh Isolation, Autarkeia smogikai. OCT-HERNIA Vol. 2 taip pat yra ir viena iš stotelių, skirtų MK9 (aka Death Squad) turui po vakarų pasaulį, 2014 metams.

Koncentruotas ir išgrynintas renginys stengiasi laikytis savo linijos bei pažadų, todėl nebijodamas pristato šiuos unikalius projektus:

KE/HIL (Tesco Organisation / DE) 
http://bit.ly/1pKkD0Z

DEATH SQUAD (Spastik Soniks / USA)
http://bit.ly/1kUaVc5

VANITY PRODUCTIONS (Posh Isolation / DK)
http://bit.ly/1qpemnz

HASSOKK (Phage Tapes / LT)
http://bit.ly/1vgp7gt

VELEMARA (Autarkeia / LT)
http://bit.ly/1sU4fNU

Kultūros baras "Kablys", Kauno g. 5, Vilnius
Kaina
40 Lt
Renginio vieta
Kultūros baras "Kablys", Kauno g. 5, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
octhernia.wix.com

Panašūs festivaliai

 • HUNTERWOOD 2019

  HUNTERWOOD 2019

  Medžiotojų festivalis

  Plačiau

 • Poezijos pavasaris 2012

  Poezijos pavasaris 2012

  Poezijos pavasaris“ – kasmetinis tarptautinis poezijos festivalis, kuris šiemet vyksta 48 kartą. Festivalio programoje daugiau nei 120 renginių!

  Plačiau

 • Galapagai

  Galapagai

  Festivalis "Galapagai" – tai giliausias tradicijas Lietuvoje turintis tarptautinis muzikos ir pramogų festivalis, kuris vyks 2013 rugpjūčio 2 -3 dienomis viename gražiausių Lietuvos kampelių – Zaraso saloje, Zarasuose

  Plačiau