Kūryba


Vilnius

nowJapan

Netikėtos Japonijos kultūros festivalis „nowJapan“ šį rudenį Vilniuje jau 8-ąjį kartą skleis naujausius šiuolaikinės ir tradicinės kultūros vėjus iš Tolimųjų rytų ir viso pasaulio. 

Dvi dienas (rugsėjo 10-11 d.) truksiančio festivalio metu vilniečiams ir miesto svečiams bus atskleista žaismingoji šiandienos Japonija su dvigubai didesne programa nei pernai. Tekančios saulės šalis – tai ne tik arbatos gėrimo ceremonija, geišos, samurajai ar kimono. Tai ir burtažodžiai: COSPLAY, MANGA, ANIME, GADGETS, GEEK, eGAMES, OTAKU, kurie iliustruoja kokia Japonija yra ŠIANDIEN.

Kitaip tai – technologinės ir mokslo pramogos, robotika, techniniai išradimai, komikso ir animacijos kultūros, kompiuteriniai ir retro žaidimai, iliustracijos parodos ir dailininkai, atlikėjai ir muzikantai, Japonijos šiuolaikinės ir tradicinės kultūros dirbtuvės, maistas ir krautuvėlės, pranešimai, kinas, mada ir žmonės.

Šių metų naujovė – speciali programa ir aktyvacijos šeimai. Nuo animacijos peržiūrų, japoniško teatro vaikams iki japoniškų amatų dirbtuvių, origami ir kaligrafijos jauniesiems.

Festivalyje vyks jau tradicija tapęs tarptautinis konkursas COSPLAY, kurio metu spalvingais kostiumais apsirengę dalyviai stengiasi kuo tiksliau įkūnyti pasirinktą garsių kompiuterinių žaidimų, kino industrijos, japoniškos animacijos ANIME ar komiksų MANGA personažus. Šiame netradicinės mados, teatrališkumo ir kostiumo kūrybos šou varžosi ir išradingus kostiumus demonstruoja dalyviai ne tik iš Lietuvos, bet ir čia atvykę užsienio svečiai, o geriausi laimi kelionę atstovauti Lietuvą Londone.

Festivalio metu veiksmas suksis pramogų meno ir jų dirbtuvių (workshop), šeimos, poilsio (chill), kino zonose, o didžiojoje scenoje – vyks atlikėjų iš viso pasaulio ir Lietuvos pranešimai bei pasirodymai.

LITEXPO, Laisvės pr.5, Vilnius
Kaina
12-50 EUR
Renginio vieta
LITEXPO, Laisvės pr.5, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.nowjapan.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietupasaulis.lt

Taip pat skaitykite

  • NowJapan 2016: iš kur čia tiek daug žmonių?

    prieš 3 metus

    NowJapan 2016: iš kur čia tiek daug žmonių?

    Per paskutinius penkerius metus, kasmet norėdavau aplankyti „NowJapan “ festivalį. Draugai ir aplinkiniai žmonės visada atsiliepdavo apie jį teigiamai ir įdomiai. Taip pat esu nemenkas Japonijos kultūros fanas, tad pagalvojau „gal pats...

    Plačiau

Panašūs festivaliai