Kūryba


Vilnius

nowJapan 2015

Didžiausias Baltijos šalyse tradicinės ir šiuolaikinės Japonijos kultūros festivalis nowJapan laužo mitus apie Tekančios Saulės šalį. nowJapan kviečia Japoniją pamatyti, išgirsti, užuosti, paragauti, paliesti  ir pamilti iš arti. Labai arti.

Jau septintą kartą vykstantis nowJapan Japonijos kultūrą vaizduoja tokią, kokia ji yra:

Pop kultūra: Anime (Japonijos animacija, parduotuvės, pranešimai ir autoriai), Manga (komikso kultūra, iliustracijos, parodos ir dalininkai, dirbtuvės), Cosplay pasirodymai (didžiausias Baltijos šalyse tarptautinis kostiuminių personažų konkursas), technologinės inovacijos (mokslo pramogos, robotika, kompiuteriniai žaidimai).
Šiuolaikinė kultūra: japoniškas dizainas, menas, fotografija, performanasai, muzika.
Tradicinė kultūra: japonų virtuvė, amatai, kovos menai, gatvės mada, raštas, ikebana, bonsai, Sumi-E.

nowJapan – vieta įsijausti į superherojus ir užkariauti pasaulį:  „I look what I want” (liet. „kaip noriu, taip atrodau“). Tarptautinį kostiuminių personažų konkursą „Cosplay“ šiemet ves eterio dievukai radistai Jonas ir Rolandas. Tarp teisėjų – kostiumų originalumu pasižyminti cosplay atstovė iš Olandijos Iloon. Pasirodyti Lietuvoje žada electro-pop muzikos žvaigždės, kurios šiuo metu nori dar išlikti konfidencialios.  

Dvi dienos spalvų, menų, pramogų ir muzikos. Tokią Japoniją vienoje vietoje galima pamatyti tik kartą per metus.

Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius
Kaina
8.88-17 EUR
Renginio vieta
Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietupasaulis.lt

Panašūs festivaliai

 • Vilniaus knygų festivalis 2012

  Vilniaus knygų festivalis 2012

  Šių metų rudenį margas Vilniaus kultūrinių renginių žemėlapis pasipuoš dar vienu renginiu: rugsėjo 14-16 dienomis Vilniaus dailės akademijos dizaino ir technologijų centre "Titanikas" bus surengtas pirmasis Vilniaus knygų festivalis

  Plačiau

 • Kultūros naktis

  Kultūros naktis

  Visame mieste vien muzika, spalvos, šviesos ir šypsenos. Ir tai – ne gražus sapnas ar motyvas iš kino filmo. Visa tai – "Kultūros naktis"

  Plačiau

 • Mėnuo Juodaragis XV

  Mėnuo Juodaragis XV

  Penkioliktasis MJR festivalis iš kosminio kiaušinio išsiris, kaip lemta, paskutinį vasaros savaitgalį, sukviesdamas visus gentainius kerinčiam muzikos ir kultūros pokyliui į jaukiais namais tapusią pasakišką Zaraso salą. Rugpjūčio 24-26 dienomis kasmetinis vyk...

  Plačiau