Kinas / Kūryba / Mokslas / Muzika / Poezija / Senieji amatai / Šokis / Sportas / Teatras / Vasaros (open air)


Kaunas

"No Hate Speech Movement" (Judėjimas be neapykantos)

Maloniai kviečiame į "Myliu Panda" draugystės kelio eiseną skirtą skatinti draugiškumą, artumą bei toleranciją, kuri bus organizuojama pirmą kartą Kaune, todėl labai skatiname visus aktyviai dalyvauti ir prisidėti prie šio gražaus renginio organizavimo. "Myliu Panda" draugystės kelio eisena įvyks kovo 8 d. (šeštadienį). Eisenos pradžia 12 val. prie Soboro, draugiška eisena judės Laisvės alėja link Kauno Rotušės aikštės. Kviečiame dalyvauti, pasiimti draugus bei gerą nuotaiką!!! Juk kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie to, kad pasaulis taptų geresnis bei atneštų džiaugsmą į kiekvieno iš mūsų širdį :) Norint tapti tikrais gėrio ambasadoriais reikia registruotis: .... Nusifotografuoti su "Myliu Panda" atributika bei atsiųsti nuotrauką mums. Registracijos etapą užbaigsite prisijungę prie: ... Džiaugsmą ir geras emocijas Jums dovanoja DRAUGIŠKOS PANDOS KOMANDA MYLIU PANDA – nacionalinė džiaugsmo kampanija, grindžiama pozityviu mąstymu ir žmogaus teisių vertybėmis. Kampanija, vykdydama žmogaus teisių edukaciją bei patyčių prevenciją, siekia skatinti aktyvų jaunimo dalyvavimą, puoselėjant žmogaus teisių vertybes. Kampanijos simboliu pasirinkta Panda kviečia džiaugsmo ir gerumo kasdienybėje nepaversti nykstančia rūšimi bei kurti visuomenę, paremtą tarpusavio supratimu ir įvairove. Kampaniją įkvėpė tarptautinis judėjimas „No Hate Speech Movement“ (Judėjimas be neapykantos).

Sodoras
Kaina
NEMOKAMAI
Renginio vieta
Sodoras
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Panašūs festivaliai

 • Saulėtosios Naktys'14

  Saulėtosios Naktys'14

  Saulėtosios Naktys- tai ekologiškas, nekomercinis, idėjinis festivalis, buriantis bendraminčius menininkus, muzikantus ir kitus gerus žmones. Siekiame, kad festivalyje žmonės išmoktų kažko naujo: ar tai būtų tapymas, ar grojimas, ar tiesiog paprasčiausias bend...

  Plačiau

 • Žagarės Vyšnių Festivalis 2016

  Žagarės Vyšnių Festivalis 2016

  Žagarės vyšnių festivalis – vienintelis renginys Lietuvoje, kur nemokamai pristatomi aukščiausius apdovanojimus pelnę Lietuvos kino, teatro, džiazo, klasikinės ir populiariosios muzikos laureatai bei žymūs užsienio šalių atlikėjai.

  Plačiau

 • InfoShow 2014

  InfoShow 2014

  12-tus metus vyksiantis informatiškiausias festivalis Lietuvoje

  Plačiau