Kūryba / Muzika


Nibiru

Šiais metais - Žalioji planetėlė Nibiru ir vėl sugrįš! Ir vėl, liepos paskutinįjį savaitgalis šoksim aplink ugnį, dainuosim, trypsim visi kartu su miško elfais, fėjomis, vienaragiais ir kitais pasakų miško gyventojais. 

Turbūt visi pamenate, kaip 2014 metais pro Žemę praskriejo Žalioji Nibiru planetėlė. Kas spėjo įšokti į ją, patyrė nepamirštamus pojūčius ir sutiko išskirtinius žmones, bei kitas neapsakomas būtybes joje. Šiais, 2015 metais, liepos 24-26 dienomis, Nibiru vėl pasieks Žemę ir aplankys mus su dar stipresnėmis energijomis ir dar gražesnėmis emocijomis! Sukurkime pozityvų pasaulį drauge!

Šiais metais sprogimas bus dar didesnis ir Jūsų sieloms teks pakilti dar aukščiau. Visi kosmonautai, hipiai, gnomai, fėjos, gamtos vaikai, teigiamų vibracijų žmonės ir alternatyvaus būdo mylėtojai kviečiami bendrai dalintis meile ir švęsti drauge Nibiru planetos gyvybės medžio žydėjimą vidurvasaryje.

Vanduo, ugnis, žemė, oras - visos stichijos vienoje vietoje
sukurs tobulą šventos geometrijos tvarką ir atneš kažką naujo kiekviename iš mūsų Nibiru šventės dienomis ir naktimis. Renginio metu vanduo į didžiausias gelmes nuneš transo ir reggae muzikos ritmai, ore vėją siūbuos ir Jūsų sielą skraidins gyvos muzikos instrumentai ir balsai, o ramins oro bangas ir nutildys mintis ambientinės ir meditacinės muzikos vibracijos. Ugnimi liepsnos
dirbtuvės, veiklos ir šokiai, žemė dalinsis savo žiniomis seminaruose.
Stichijų šventovėje laukiamos laisvos sielos pasirengusios
patirti pozityvius pojūčios ir įprasminti save gilesnėje kolektyvinėje žmonių ir
gamtos patirtyje.
Iki susitikimo liepos 24 - 26 dienomis!
>>> DAUGIAU INFORMACIJOS IR BILIETAI NETRUKUS <<<

Kaina
Tikslinama
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Panašūs festivaliai